Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karpuz Tarlası Görmek

Rüyada karpuz tarlası görmek ne demektir?

Rüyamda tarlada kavun ve karpuzları toplayıp beyaz çuvala koyuyordum. Kavun ve karpuz toplama olgunluğundaydı. birde yine aynı rüyada salca kutusundan kağıt para alıyordum, paraya biraz salça yapışmıştı temizliyordum. Bunların manası nedir?

Rüyada karpuz tarlası görmek neye yorumlanır?

Rüyada karpuz tarlası görmek sevgiye, arzulara, şehvet, ateşli duygular, kız çocuğuna işaret eder, hamilelik haberi almayı simgeler. Hamile birisi için aynı zamanda kız çocuğu doğurmaya işaret olabilir..

Karpuz tarlası sahibi olduğunu görmek kişinin isteklerinin olacağına işaret eder. Karpuz tarlasında çalışmak, karpuz toplamak, karpuz topladığını görmek bereketli bir yıl geçirmeyi işaret eder. Rüyada tarladan karpuz koparmak çevrenizden biriyle tartışacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada karpuz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kavun toplamak hayatta yapılan kötülüklerin ve işlenen günahların bir bedeli olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini hatırlatır ve bu yüzden kötülük ve günahlardan uzak durmak gerektiğini temsil eder. Bakınız rüyada kavun görmek sayfası.

Rüyada çuval doldurmak veya bir çuvala bir şeyler doldurduğunu görmek rüyayı gören kişinin ailesinin geçimi ve daha iyi şartlarda yaşaması için yaptığı fedakarlığı ve bunların karşılığını alacağını ifade eder. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi rüyada çuval görmek sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Karpuz Tarlası Görmek” için 3 yanıt

Rüyada karpuz satmak
Rüyamda eski bir bayan arkadaşımı karpuz satarken gördüm, bu arkadaşımla hala dostluğum var. Evimin 600 700 metre uzağında karpuz tezgahı açmış bende o tezgahın önüne geliyorum, gülümsüyor ben bu rüyayı yorumlayamadım, yorumlarda anlamda veremedim ama mevsimi olmayan zamanda gördüm. Rüyada arkadaşının karpuz sattığını görmek nedir? yorumunuzu bekliyorum, kolaylıklar diliyorum

Karpuz satan birini görmek, çevrenizden birinin büyük ihtimalle bir arkadaşınızın özel yaşamında şahit olduğunuz bazı aşırılıkların sizi rahatsız ettiğini ifade eder.

bende ruyamda komsumu ve cocuklarini karpuz tarlasinda gordum mutlulardi karpuzlar cok guzeldi ama hepsi paril paril parliyodu yorumunuzu bekliyorum kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir