Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yediğini görmek neye çıkar?

Rüyada karpuz yemekRüya içinde rüya gördüğümü hissediyorum, uçsuz bucaksız bir tarla var  “dilediğince karpuz ye” diyorlar ve küçük bir dilim karpuz uzatıyorlar, tadıyorum hiç tatmadığım kadar tatlı karpuz, tadını hissediyorum.

Evdeyim işlerle uğraşıyorum, teyzeme “bana beyaz satenden işlemeli türbe örtüsü verdiler” diyorum üzeri altın işlemeli, teyzem “sakla” diyor ben “içimden niye bana verdiler” diyorum. Küçük bir evin bahçesiymiş öyle hissediyorum çimenleri çok net canlı gördüm, çimenlerin yanında beton yer var, su akıyor, yer pistir diyorum ama suyun tadına bakıyorum, su daha önce tatmadığım kadar tatlı güzel bir su, hayatımda öyle su tatmadım. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada karpuz yemek yorumu

Rüyanızda gördüğünüz uçsuz bucaksız tarla aslında sizi bekleyen, belki de hayal dahi etmediğiniz büyük bir bolluğa, evinizde berekete, çok para sahibi olmaya veya karlı iş yapmaya işarettir.

Rüyada karpuz yediğini görmek etrafınızdaki kişilerin sizin dedikodunuzu yaptıklarına işaret eder. Ancak yediğin karpuzun daha önce hiç tatmadığın kadar lezzetli olması, onu çok beğenmiş olman bu dedikodunun kötü manada değil de sanki seni kıskanma, gıpta etme veya özenme şeklinde olduğuna rivayet edilir.  Bakınız rüyada karpuz görmek sayfası.

Rüyanın devamında geçen türbe örtüsü, bahçe, çimenler, tatlı su gibi unsurların tamamı da hayırlara yorulan güzel şeylerdir ve genel anlamda hayatının güzel yönde ilerleyeceğine, hayırlı ve güzel şeylere sahip olacağına, hayatındaki bolluğa her zaman şükredeceğine, güzel evlat yetiştirip, onlarla gurur duyacağına ve hayatın boyunca çevrenden hep itibar göreceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir