Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Karşısında Bir Erkek Görmek

Rüyada karşısında bir erkek görmek ne demektir?

Merhaba, 44 yaşında bekar bir bayanım. Rüyamda bir erkek karşımda duruyor ve “ben seninle evlenirim” diyor. Teyzem ve eniştemi görüyorum onlar başka şehirde, evleneceğim için gelmişler. Kalabalık bir yerdeyiz benim üzerimde ayak bileğime kadar olan bir tunik var. Sol ayak ucuma yakın olan yerine biraz kan bulaşmış. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: erkek, evlenmek, evlenme teklifi, tunik, kan lekesi.

Rüyada karşısında bir erkek görmek tabiri

Merhaba. Rüyada adam görmek Talih, Baht açıklığı anlamına gelmektedir. Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Rüyada tanımadığı bir kişiyle evlenmek yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler.

Rüyada Kan görmek Sert çatışmaları, Aile bağlarını, Hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, Geçmiş eylemleri ve Tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir