Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karton Görmek

Rüyada karton görmek neye işaret eder?

Rüyamda uyuyordum ve seslere uyandım, evimize girmiş ve girmeye çalışan tavşanlar gördüm. Salonda benim ödev hazırlamak için aldığım kartonları kemiriyorlar ve diğer bütün odalara girmeye çalışıyorlardı. Evde sadece annem ve ben vardık, tavşanlar beni gördüklerinde bana doğru gelmeye çalışıyorlardı. Annemle bir tanesini dışarı çıkarmayı başardık, mutfak penceresinden bir süre gidip gitmediğini kontrol etmek için baktığımızda yüzünde burnundan aşağısı biraz kan olmuştu ve dışarıda aşırı rüzgarlı bir hava görünüyordu.

Korkuyla bütün odaları gezdim, her odanın penceresinden tavşan görüyordum ve bazıları hala içeri girmeye çalışıyorlardı. Tavşanlar normalde bildiğimiz sevimli hallerinden farklı biraz agresif ve hızlı hareket ediyorlardı. Biraz garip bir rüya ama yorumunu şimdiden çok merak ediyorum.

Rüyada karton görmek nasıl yorumlanır?

Can merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana temaları tavşanlar ve onların senin ödev kartonlarını kemirmeleridir. Neden karton dersen çünkü üstüne basılı bir şekilde kartonları kemirdiklerinden bahsetmişsin.

Rüyada tavşan görülmesi rüyayı gören kişi için şansa, sihirli güçlere ve başarıya işaret eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günlerin yaklaşmakta olduğunu belirtir.

Rüyada karton görmek çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz, iletişim durumu hakkında bilgi verir ve en belirleyici faktör kartonun rengidir. Rüyanızda tavşanların sizin ödev kartonunu kemirmeleri ise eğitim hayatınızda sıkıntı yaşamamak için şansınıza fazla güvenmemeniz ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Renklerine göre kartonun manası

Beyaz karton hayırlı ve sevinçli haber almaya, bu haberin ardından iş veya aile yaşamında güzel gelişmelere delalet eder.

Siyah karton makbul değildir ve rüyayı görenin nefsine yenik düşeceği yorumu yapılır. Kişinin hayırlara işaret etmeyen ve günah olacak bazı işler yapacağına, kafasına koymuş olduğu şeyi elde etmek amacıyla günaha girmekten geri kalmayacağına yorulur.

Mavi karton rüya sahibinin kazanacağı çok para sayesinde herkes ile arasının bir anda düzeleceğine, etrafında çok sayıda insan olacağına, huzur bulacağına yorulur. Çünkü mavi hzurun rengidir.

Kahverengi karton rüya sahibi erkek ise gösterişli ve çok güzel bir kadın ile tanışır. Rüya sahibi bir kadın ise bir erkeğin hilesine kanmamak için uyanık olması ve devamlı mükemmeli isteme huyunu terk etmesi gerektiğine yorulur.

Sarı karton rüya sahibi insanın yanlış yollara sapıp, din ve kitap ile alakasının kalmayacağına, Allah katında günahkar bir olacağına, günah işlemekten korkmayıp, yalan ve dolana karışacağına rivayet edilir.

Kırmızı karton tüm rüyalarda olduğu gibi burada da tehlike ve üzüntü işaretidir. Rüya sahibinin atacağı adımlarda bir takım hayal kırıklıkları, emeklerin boşa gitmesi, yaptığı fedakarlığın karşılıksız kalmasına tabir edilir ve rüyayı gören kişinin büyük darbeyi en güvendiği yakınından göreceğine delalet eder.

Gri karton insanları davranışlarınızla kırdığınıza işaret eder. Daha dikkatli davranmanız gerektiğine dikkat çeker.

“Rüyada Karton Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, ruyamda genç bir adam bir proje yapmis, 1 metre kadar var siyah renkli tek tek bakiyorum ama bakarken sayfa elimde kaldi. Adam ben cikardim zannediyor fakat ben cikarmadim, kaza eseri oldu, aslinda uzun cubuk yani 1 metre kadar düğümlü ipligin ama kalinca halatin incesi biraz bir ucu düğümlü diger ucu da düğümlü. Adam “ben renk katsin diye degisiklik olsun diye yapmistim” dedi, bende içimden “ben yapmadim aslında” diyorum, sonra kizkardesim bir masada oturuyor yanina gidiyorum bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir