Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kartopu Görmek

Rüyada kartopu görmek nedir?

Merhaba, rüyamda birinin bana aşık olduğunu gördüm. Bu kişi evimize ara sıra gelen ve benim tanımadığım biriymiş. Sonra bu kişi beni arıyor benimle konuşuyor ben yüz vermiyorum çünkü sevmiyorum. Ben dışarı çıkıyorum hava alıyorum kar yağıyor. Vefat eden ablamla kar topu oynuyordum. Kardeşlerimle kardan adam yapıyordum. Çok eğleniyorduk. Ve o kişi beni yine rahatsız ediyordu. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kartopu oynamak yorumu

Nur yağmuru selam, rüyada birinin size aşık olduğunu görmek rüyada gördüğünüz kişiyle açıklanır. Ancak siz bu kişiyi tanımıyorsunuz. Bu durum yakın bir zamanda şu anda tanımadığınız ancak tanışacağınız birine iyiliğinin dokunacağını temsil etmektedir. Rüyada kar yağışı görmek konusunda lütfen kar rüya yorumu sayfasını inceleyin. Rüyada rahmetli ablanı görmüş olman, gerçek hayatında dertlerini paylaşacak bir dosta büyük bir ihtiyaç duyduğunu simgelerken onunla kartopu oynaman ise bir yorgunluk içinde olduğunu, çocukluk günlerinin kaygısız günlerine özlem duyduğunu temsil etmektedir.

Rüyada kartopu görmek yaşamınızda mutlu, sevinçli bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda etrafınızdaki insanlarından övgü dolu sözler duyacağınız ve onların daha fazla sevgisini kazanacağınız bazı davranışlar sergileyeceğinizi ve bundan hem sizin, hem çevrenizin, en fazla da ailenizin mutlu mutlu olacağına işaret eder

Kartopu oynamak, kartopu yapmak, kartopu atmak çocukluğunuza olan özleminizi, hatıralarınızı ifade eder. Bu rüyanın derin analizi ise rüya sahibinin ailesi, yakın akrabaları, arkasında da komşuları ve arkadaşları için çok yararlı birisi olduğunuzu, sürekli iyi şeyler yapmakla herkesin takdirini kazandığınızı ancak biraz da kendinizi düşünüp hep etrafını mutlu etmeye çalışmak yerine birazda kendine zaman ayırıp, geçmişin anılarını bırakıp geleceğe umutla bakmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kartopu oynayan birilerini görmek, bu da oldukça güzel bir rüya olup eşiniz, dostunuz, akrabalardan birisi veya bir arkadaşının içine düştüğü zor durumdan kurtulmasına yardımcı olacağınızı ve bu mutluluğu birlikte yaşayacağınıza işarettir. Bu rüya aynı zamanda üzüntü, sıkıntı ve zorlukların geride kalacağını, yapılan hataların affedileceğini, düşman ve rakiplerinin yenileceğini ve hayırlı işler yapılacağını gösterir.

“Rüyada Kartopu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ben bilgisayar başında otururken ufak bir çocuk yanıma gelip suratıma kartopu attı. Bende çok sinirlendim bir baktım bilgisayarın ekranı bozulmuş, hızlıca kalktım ve çocuğu yakalamaya çalıştım.

Emine merhaba, bana göre rüyanın en önemli tarafı yaz ayında kar görmüş olmadır, yani çocuğun sana kartopu atması, bilgisayar ekranının bozulması, onun kovalamak ikinci derecede öneme sahiptir. Yaz ayında rüyada kar görmek iyi değildir ve işlerin zora gireceğine, yeni sıkıntılar yaşamaya rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir