Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kartpostal Görmek

Rüyada kartpostal neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilim bana yılbaşı kartpostalı göndermiş, postacıdan kartpostalı alınca çok şaşırıyorum hem seviniyorum hem garipsiyorum “bunun yerine bir telefon açsa,  sesini duysaydım daha iyi olmaz mıydı” diyorum. Sonra eski sevgilimi arayıp hem teşekkür ediyorum hem de “kartpostal göndermek nereden aklına geldi, onun yerine beni telefonla arasaydın daha iyi olmaz mıydı? sesini duymuş olurdum” dedim o da bana “böylesi daha romantik olur diye düşündüm ama gördüm ki hiç faydası olmamış” dedi bir bozuk bir sesle. Böyle acayip bir rüya ne anlam taşır?

Rüyada kartpostal yorumu

Rüyada kartpostal görmekMelike selam, görmüş olduğun rüya esas itibariyle eski sevgilinle aranda her şeyin tam olarak bitmediğini, içinde hala bir araya gelme ümit taşıdığını anlatıyor ama hakkında bilgi vermediğin için daha derin analiz yapılamaz. Lütfen eski sevgili sayfasını incele.

Rüyada kartpostal görmek rüyayı gören kişinin partnerinden daha fazla sevgi ve şefkat görmek istediğini ancak bunu bir sebeple ifade edemediğini temsil eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafında rüyayı görenin bir yolculuğa çıkacağına da yorumlanmaktadır. Birine kartpostal göndermek sizin şefkatli ve iyi kalpli yapınızın rüyadaki yansımasıdır ve bu güzel huyunuz ile ile daima sevgi ve hayranlıkla karşılanacağını belirtir. Rüyada birinden kartpostal almak rüyayı gören kişinin aşırı duygusal biraz da içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunu gösterir, kişinin adeta sihirli bir elin kendisine dokunup yolunda gitmeyen bazı şeyleri düzene sokmasını beklediğini anlatır, bir arayışının sonuca ulaşmamasının kendisini tedirgin ettiğine alamet eder. Kutlama kartları, tebrik kartı, yılbaşı kartı, bayram kartı gibi diğer kartlarda aynı anlamı taşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir