Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada kaş aldığını görmek neye delalettir?

Bayan iş arkadaşımla çocukluğumun geçtiği evdeyim. Asma ağacının altında oturuyoruz. 40 TL ye şarap almışım. Beraber içecekmişiz. Onun şarap içecek olmasına şaşırıyorum. Çünkü kapalı birisi.

Sonra iyi bir arkadaşımın kaşları uzamış cımbızla kaşlarını alıyorum, kaşının ortası oldukça uzamış yekpare duruyor. Birden dershane gibi bir yerdeyim sanırım ikinci katı, orada çocuklara pide gibi yiyecek bir şeyler veriyorlar. Ben de böyle pratik bir şeyler hazırlayabilirim diyorum.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Ruh haliniz :karışık

Rüyada kaş aldığını görmek neye yorulur?

Rüyada çocukluğunun geçtiği evde olmak, geçmişe özlem, çocukluğun o dertsiz ve tasasız günlerine olan hasretinizi göstermektedir.

Rüyada asma ağacı altında oturmak Mutluluk, uzun ömür işaretidir. Rüyada şarap görmek, güzel vakit geçirmek ve yapacağınız iş değişikliğinin  size çok para kazandıracağına işarettir.

Rüyada sevdiğin, iyi bir arkadaşını görmek sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir. Rüyada arkadaşın kaşını aldığını görmeniz bir konu ya da durum hakkındaki şaşkınlığı üzerinizden atmak, kendine daha fazla güvenmek için çaba sarf ettiğinizi simgeler.

“Rüyada Kaş Aldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kaşlarını kestiğini görmek
Kolay gelsin.
Rüyamda makasla kaşlarımı düzeltmek isterken bir bakıyorum kaşlarımın çoğunu kesmişim. kaşlarımın yarısı gitmişti.

Seval selam,
Rüyanız çevreniz ya da aileniz tarafından onaylanmayan bir iş yaptıgınızı ve bunun karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir