Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kasa Görmek

Rüyada para kasası görülmesi neye çıkar?

Rüyamda sevgilimin bana 1000 lik 1 deste döviz ve 50 lik bir tomar para verdiğini ve bu paraları bir kasaya koyduğumu gördüm, bu ne anlama gelmektedir? yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada kasa görmek yorumu?

Merve selam. Rüyada deste ile para görmek, iyi şansı ve zenginliği işaret ederken gireceğiniz bu şanslı yaşam döneminde maddi açıdan bir çok şeyin dilediğiniz yönde gerçekleşeceğini müjdeler. Bu dönemlerde yatırım yapmak, şans oyunları oynamak yararlı olabilir. Bu konuda rüyada kağıt para görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada para kasası görmeniz olumlu beklentileri içinde olduğunuzu ve elinize bir miktar toplu para geçmesi işaretidir. Boş para kasası ise yakın zamandaki beklentilerinizin olumsuz gerçekleşeceği veya elinizden toplu para çıkması olarak yorumlanır.

“Rüyada Kasa Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Rus parası görmek
Gündüz vakti bir markete gidip yiyecek alıyorum. Kaç para olduğuna bakıyorum alırken. Kasaya ödemeye gittiğimde 2 tl almak için cüzdanımı açıyorum. Kasiyere 1 tl veriyorum. Birkaç bozuk para var çok değil. Bir saniye şimdi vereceğim parayı diyorum ancak elime aldığım her bozuk para rus parasına, rubleye dönüşüyor. Parayı eviriyorum çeviriyorum ruble hala. Bir türlü Türk parası çıkaramıyorum cüzdandan. Sürekli ruble çoğalıyor. Sonra uyanıyorum. 24, Kadın, bekar, mimar.

Rüyanız gerçek hayatta karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu ifade etmekte hem de kafanızın maddi konularla meşgul olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir