Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kasatura görmek

Rüyada kasatura görmek neye delalet eder?

Rüyamda dünyada savaş çıkmış Amerika ve Rusya ülkemizi işgal etmişler, tüm halk olarak bulduğumuz tüm silahlar onlara karşı koymaya çalışıyoruz. Düşman çok güçlü olduğu ve bizim cephanemiz bittiği için gizleniyoruz ve pusu kurarak düşman askerlerini öldürüyoruz. Ben yanımda en sevdiğim iki arkadaşım Erkan ve Berk ise bir kayanın arkasına pusuya yatmışım ve bir kaç düşman askeri yaklaşıyor. Amacımız onları pusuya düşürüp öldürmek, tam iyice yaklaştıklarında elimdeki tüfeklere onlara ateş ediyorum ama tüfekte mermi kalmamış, berbat bir hale düşüyorum, o anda beynimde şimşekler çakıyor adeta kendimi kaybediyorum ve tüfeği bırakıp kasaturamı çekip düşmana saldırıyorum. Düşmanlardan birinin boğazını kasatura ile kesiyorum sonra diğerinin kalbine saplıyorum, o sırada arkadaşlarımda ellerinde bir şeyle birer tane düşmen öldürüyorlar. Tüm bunların manası nedir? 23 yaşındayım, bekarım, yakında askere gideceğim.

Rüyada kasatura görmek yorumu

Rüyada kasatura görmekÜmit selam, gerçek yaşamında yakında askere gidecek olman ve komşu ülkelerde yaşanan savaş halinin senin bu rüyayı görmeni tetiklediğini düşünüyorum. Tersi bir durumda bu rüya hayırlara alamet değildir.

Rüyada kasatura görmek rüyayı gören kişinin yaptığı bir işte büyük başarı kazanacağına işaret eder. Kasatura ile düşman öldürmek eski anıları, gerçekleşmeyen idealleri, kaybolan umutları ve yıkılan eski duyguları temsil eder ve rüya sahibinin sorunlara mantığı ile değil duygularıyla yaklaştığını, buz yüzdende genellikle hüsrana uğradığına delalet eder. Kasaturayla bir hayvan öldürdüğünü görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında öfkeyi ve pişmanlığı birlikte yaşadığını gösterir, öfkesine kapılıp sonradan pişman olmamak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir