Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kaseden Muz Ve Ceviz Yemek

Rüyada kaseden muz ve ceviz yemek neyi gösterir?

Rüyamda bir kasede dilimlenmiş muz ve ceviz parçaları vardı, onları yedim. Çok lezzetli idiler. Bir kız arkadaşıma aitmiş onlar. Kendisinden de biraz ceviz istedim. Bir arada temizlik yaptığımızı gördüm, yani bir yeri temizliyordum ama neresi hatırlamıyorum.

Kimden: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu sakin
Anahtar kelimeler: muz yemek, ceviz yediğini görmek

Rüyada kaseden muz ve ceviz yemek nasıl yorumlanır?

Ella selam. Rüyadaki tüm unsurlar hep olumlu şeyleri işaret etmektedir.

Rüyada muz yemek, muz yediğini görmek Ödül ve Kazanç elde edileceğinin ifadesidir. Üstlendiğiniz zor işlerin ödülünü alacağınızı, kazancınızın artacağını simgeler. Bakınız muz  yorumu.

Rüyada ceviz yemek, ceviz yediğini görmek helal yollardan bol para kazanmak demektir, kazancınızda bir artışa işaret eder. Bakınız ceviz  tabiri.

Temizlik yapmak, Rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Lütfen temizlik  sayfasını inceleyin.

“Rüyada Kaseden Muz Ve Ceviz Yemek” için 2 yanıt

Rüyada muz yemek neye işarettir
Rüyamda muz yedim
Rüyamda buz dolabında 1 tane muz duruyor, onu alıp yiyorum, sonra erimiş çikolata var ona bandırıyorum. Bu rüyanın tabiri ne demektir.
Kimden: Fenerli
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: Muz yemek, erimiş çikolata

Rüyada muz yemek, muz yediğini görmek Ödül ve Kazanç elde edileceğinin ifadesidir. Üstlendiğiniz zor işlerin ödülünü alacağınızı, kazancınızın artacağını simgeler. Rüyada çikolata görmek aşk, kutlama, kendini ödüllendirmek anlamına gelir. Kendinizi başarılı ve mutlu hissettiğinizi gösterir. Rüyada çikolata yemek, çikolata yediğini görme ise gerçek yaşamınızda duygularınızın mantığınızdan önde gittiğini, duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir