Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kasılmak

Rüyada kasıldığını görmek neye işarettir?

Merhaba, ben 56 yaşında ücretli çalışan biriyim, 29 yaşında bir oğlum var, uzun süredir maddi bakımdan büyük sıkıntılar yaşıyorum, özellikle oğlumun iş bulamaması, gelecek kaygısı beni yoruyor. Ruhen elhamdülillah iyiyim. Sadece bu sıkıntılarım var o da sınav geçecek inşallah.

Rüyamda sürekli devlet büyüklerini görüyorum, bu çok sık oluyor, güler yüzlü idiler, neredeyse 2 senedir sürekli buna benzer rüyalar görüyorum ve merak içindeyim. Dün gece yine vali ile birlikte idim, bana halimi hatırımı sordu, oğlumu sordu fakat ben heyecandan adeta kasıldım ve oğluma iş bulamadığımızı söyleyemedim. Bu ne demek? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kasılmak yorumu

Değerli okurum, inanın bu sıkıntıları tahmin ettiğinizden daha çok insan yaşıyor ve doğal olarak bu durumlar sizlerin rüyalarına yansıyor. Ancak manevi gönden güçlü olmanız ve ruhen iyi durumda olmanız sizin için büyük avantaj. Öte yamdan gördüğünüz rüyalar da iç açıcı hayırlı rüyalar. Rüyada devlet büyüğü görmek çok hayırlıdır ve kişinin güç kazanacağına delalet eder.

Kasılmak terimi dilimi iki farklı anlama gelmektedir. Büyüklenmek anlamında kasılmak veya birinin kasıldığını görmek anlamı rüyada böbürlenmek sayfasında anlatılmıştır, lütfen sayfayı ziyaret ediniz. Bu sayfada anlatılan açıklamalar ise bir şey ya da durum karşısında sıkılmak, gerginleşmek manasındadır.

Rüyada kasıldığını görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında karşı karşıya olduğu zor bir durum nedeniyle programında bir değişiklik yapması ya da  yeni bir yol bulması gerektiğine yorulur. Kasıldıktan sonra rahatladığını görmek ise kişinin sıkıntılarının kısa zamanda sona ereceğine rivayet edilir. Rüyada bir başkasının kasıldığını görmek görülen kişiyle alakalı olarak açıklanır ve bilinen biri ise onun bir sıkıntı içinde olduğuna delalet ederken kasılan yabancı birini görmek çevrenizde zorda olan biri olduğunu fakat sizin bunu fark etmediğinizi gösterir. Bazı yorumcular ise rüyayı gören kişinin birinin zora düştüğüne sebep olduğuna işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir