Kategoriler
Zaman

Rüyada Kasım Ayını Görmek

Rüyada Kasım ayı neyi gösterir?

Benim eşim şu anda askerde ve inşallah Aralık ayında terhis olacak. Rüyamda eşimin Kasım 4 da terhis olduğunu gördüm ama eşim aslında Aralık 4 de terhis olacak. Aynı rüyayı eşimin arkadaşının eşi de görmüş, bu tarih neye alamettir?

Rüyada Kasım ayı görmek tabiri

Safiye merhaba, Bence buradaki ana fikir terhis olmak konusudur ve askerdeki bir yakınının terhis olduğunu görmek; hayatınızda güzel günlerin olduğu yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Konuyu rüyada tarih görmek olarak değerlendirmek gerekirse rüyanız eski zamanları, eski anıları simgeler, eşinize özleminizi temsil eder. Bunlara karşılık en önemli unsur ise 4 Kasım tarihidir ve bu tarihin sizin için bir anlamı var mı? düşünmelisiniz.

Rüyada Kasım ayı umursamazlık simgesidir, bir durum ya da sorun karşısında kayıtsız kaldığınızı gösterir.

Kasım ayında olduğunu görmek yeteri kadar ilgi göstermemek yüzünden bir konu hakkında yaşanacak olan kaygılara işaret eder. Bu endişenin üzerinizde önemli şekilde bir strese sebep olacağını, zamanında önlem almakla kolayca çözebileceğiniz bu olayın sonunda sizi mutsuz edeceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda sağlık sorunları yaşamak habercisi de olabilir. Bu sağlık sorunun yol açacağı huzursuzluğu yaşamamak için bir şeyi ertelemek veya iptal edeceğinizi temsil eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir