Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vücudunu Kaşımak

Rüyada vücudunu kaşımak ne demek?

Rüyamda sağ ayak parmaklarımın ikisi üzerinde yara gördüm ve aşırı kaşınıyordu, kaşıdığım zaman derinin döküldüğünün, içininde çürüdüğünü gördüm. Acıma ya da tiksinti gibi bir duygu yoktu rüyamda ama yazarken bile midem bulanıyor, gerçekten çok kötüydü, çünkü parmaklarımın deriden ayrıldığını gördüm ve içi görülüyordu ve içi de çürümüş dökülmek üzere olmuş. Çok merak ettim acaba ne anlama geliyor? cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada vücudunu kaşımak tabiri

Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir. Yara rüyaları, yaşa, zamana, mevkiye, yaranın çeşidi ve özelliği ile içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada yara görmek genelde helal para kazanmak, yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çekilen meşakkati simgeler.

Rüyada kendini kaşımak, vücudunu kaşımak gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz yeni bir ışık ve fikir konusunda bunları hayata geçirmek konusunda sıkıntılar yaşamakta olduğunuzu simgeler.

Rüyada kendi elini kaşımak konusunda elleri kaşımak sayfasını inceleyiniz.

Rüyada bir başkasını kaşımak, bir hayvanı veya bir şeyi kaşımak, kaşıdığını görmek uyanık hayatınızda bir sorun veya gelişmenin cevabını aradığınızı, çözüme yaklaşmakta olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir