Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada kaşınmak

Rüyada kaşınmak neye delalet eder?

Rüyamda yatağımda uyuyorum, sonra vücudumda kaşıntı hissedip uyanıyorum, yatağa doğru baktığımda her taraftan karıncaların bana doğru akın ettiğini görüyorum, sonra göbeğimden geçip pantolonumdan içeri giriyorlar. Ben bunu fark edince hemen pantolonumu çıkarmaya çalışıyorum, dizime yakın bir yerde toplanmış olduklarını görüyorum, bende o korkuyla silkelemeye başlıyorum, sonrada uyandım. Normal hayatta da karıncalardan huylanırım ve bu aralar evimde karınca sorunu yaşıyorum. Uyumadan öncede sinirliydim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: sultan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: karınca sürüsü, kaşınmak, kaşındığını görmek
Şu anki ruh haliniz: öfkeli ve sıkılmış

Rüyada kaşındığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kaşınmak, kaşıntı, kaşındığını görmek gerçek yaşamınızda içinde olduğunuz, peşinde olduğunuz bir olay, bir konu hakkında büyük belirsizlikler olduğunu, belkide itibarının sorgulanmakta olduğunu simgeler. Rüyada kaşınan birini görmek cinsel ihtiyaçları çağrıştırır, alternatif olarak, uzun bir süre için bir şeyler yapmak işareti olabilir.

Karınca istilası görmek, karıncaların bir yeri ya da bir şeyi kapladığını görmek, önemli bir rüyadır ve yaklaşmakta olan bir sorunu, bir sıkıntıyı haber verir. Karıncaların toplandığı yer ile ilgili mesaj verir. Karıncaların göbeğinizden geçmesi bir mide rahatsızlığı ya da benzer bir sağlık sorununu işaret edebilir.

“Rüyada kaşınmak” için 3 yanıt

Ellerimin kaşındığını ve ellerimin (avuç içleri) soyulmaya başladığını gördüm. derken 1 ,2 ,3 ,4 ,5 diye saymaya başladım 5 dediğimde de uyandım. 27, Erkek, bekar, teknisyen.

Sayfada anlatıldığı gibi rüyada kaşındığını görmek gerçek yaşamınızda içinde olduğunuz, peşinde olduğunuz bir olay, bir konu hakkında büyük belirsizlikler olduğunu, belkide itibarının sorgulanmakta olduğunu simgelerken avuç içinin soyulmaya başlaması iş veya aşk yaşamında bir aksamayı, bir sorunu işaret eder ve rüyayı görenin bir sebeple bu konuda kendini emniyette hissetmeyeceği bir duruma düşeceğini gösterir. Saymaya başlamanız ve sonunda uyanmanız ise bu durumun farklında olduğunuzu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir