Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kasiyer Görmek

Rüyada kasiyer görmek neye delalet eder?

İyi günler, rüyamda eski çalıştığım markete tekrar kasiyer olarak girmiştim, marketin sorumlusu ağabeyim olmuştu, kasada müşterilere bakıyordum. Kasiyer olarak çalıştığım kasa açılmıyordu, müşteriler yüklü miktarda bir şeyler almıştı, “sonra getiririz” dediler, gittiler.

Arkadaşımı aradım, o tarif etti, açtım kasayı. Sonra arkadaşla yan yana geldik, bana “niye yine girdin bu işe, sen manyak mısın” dedi, “bir müdür vardı, size fırça atar” dedi, bende “ne hakla atıyor” dedim, “onu döverim” dedim,”boş yere fırça atarsa” dedim, oda “adam durduk yere canı sıkılıyor, fırça atıyor, laf söylüyor” dedi, uyandım. Ne anlama geliyor, bir anlam veremedim, yorumlarsanız mail adresime gönderirseniz sevinirim, iyi günler, rüyayı şimdi gördüm uyandım, anlamına bakayım dedim bulamadım, size yazıyorum.

Rüyada kasiyer görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kasiyer görmek hesaplaşmayı simgeler. Gerçek yaşamınızda yapmanız gereken bir iç muhasebe olayı olduğunu gösterir. Kasiyer olmak, rüyada kasiyer olduğunu görmek hayatınızı ve başardıklarını gözden geçirdiğiniz anlamına gelir.

Rüyanızda eski işinize yeniden dönmenizEski işine dönmekeski işini yaptığını görmek ise yaşamınızda kısa bir mola verip, beyniniz ve vücudunuzu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağınızı simgeler.

“Rüyada Kasiyer Görmek” için 2 yanıt

Marketten yumurta almak
Rüyamda ben büyük bir marketteydim. Para ödeme kasasının yanındaydım, arkamda kimse yoktu. Yan tarafındaki kasada siyah beyaz giyinmiş kadınlar sıra bekliyordu, hepsi şişmandı. Kadınların elinde marketten aldıkları eşyalar vardı, kasiyerin ödemeleri almasını bekliyordu. Benim elimde büyük bir koli içinde yumurtalar vardı. Yumurtalar büyüktü ve soğan kabuğu rengindeydi. Kutuya adeta sarilmisim öyle tutuyordum. Diğer kadınlarda bekliyordu. Kasiyer bir zile bastı daha ödeme almayacağını söyledi herkes bende dahil aldıklarını oraya bıraktık. Arka mi döndüm marketten çıkıyorum siyah giyimli sisman bir kadın benim yumurtamı alıp poşete koydu .Ben zaten o yumurta kolisinin parasini ödemeden almazdim. Arkadaşım bana neden o yumurtaları almadım dedi bende diğer aldığım yumurta lar bayat çıkıyordu bu yüzden almadım dedim . marketin kapısından dışarı çıkmak için yürüdük .Dışarı si aydinliktı Kapıların kenarları yesildi ve otomatik kapılardi. Tasvirinizi bekliyorum, saygilarimla. Ruh halim sakin ama kafası karışık.

İş yerinde geçiyor, market gibi ama kasiyer tarafı ve orada iki yakın arkadaşım orada bana dargın arkadaş oturuyor. Diğeri ise ayakta ve bana dargın olan arkadaş 1250 diyor ve uyanıyorum. Ne anlama geliyor bu sayının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir