Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kasket Görmek

Rüyada kasket görmek neye çıkar?

İyi geceler, ben rüyamda ölmüş babamı gördüm, eski oturduğumuz evde poşet içinde 2 başlı bir yılan var bunu müşteriye satmışım, adam geri alıp geliyor ve bunu güvenli bir kutuya koymamı istiyor, ben anneme uzatıyorum ve içeriden babam geliyor, annem babam yılanı görmesin diye masanın üzerinde duran babamın kasketini yılanın üzerine koyuyor, babam giymek için kasketini aldığında yılanın başı poşetten çıkıp babamın kolunu ısırıyor, bende su şişesi ile yılanın ağzına vuruyorum babamın kolunu bıraksın diye, babamda “boş ver ısırsın” diyor korkuyla uyandım. Lütfen ne anlama geliyor

Rüyada kasket görmek yorumu

Sevgili Melek, lütfen ilk önce ölen babayı rüyada görmek sayfasını dikkatle oku, aynı şeyleri tekrar yazmamak için bu senden rica ediyorum. Yine benzer şekilde rüyanın mesajını doğru anlamak için rüyada yılan görmek sayfasını da dikkatli bir şekilde incelemelisin.

Rüyada kasket görmek rahatlığa işaret ederken aynı zamanda rüyayı gören kişinin daha mülayim ve başkalarına karşı daha toleranslı olması gerektiğini anlatır. Kasket giymek veya rüyada başına kasket giydiğini görmek güzel bir iş teklifi almaya işarettir.

Rüyanın devamında babanın kasketini almak isterken annenin kasket altına gizlediği yılanın babanı elini sokması ve babanın bundan korkmaması ve aranızda geçen konuşma aslında ailenizde bir iyileşmeye, şifa bulmaya veya yolunda gitmeyen bir şeyin yoluna girmesine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir