Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Katalog Görmek

Rüyada katalog görmek neye çıkar?

Rüyamda küçük kuzenimin ve annemin dayısının doğum günü varmış bizim evde kutlanıyor, annemin dayısının pastası Trabzonsporlu, küçük kuzenimin ki ise beyaz kremalı. Pastanın paketinin ucundan bakıyorum ve oturma odasında herkes toplanmış masada bir sürü yiyecek biz kuzenimle odaya geçiyoruz, kuzenim tuvalete giriyor ancak çıkmak bilmiyor fal baktıracağım çünkü, daha sonra mutfağa gidiyorum babam halamın falına bakıyor, daha sonra da kuzenim beni bir yere götürüyor, bir örgüt binası sanırım hiç bilmiyorum orada da pastalar kısırlar falan yiyorlar.

Daha sonra ben bir çocuğun yanına oturuyorum ve bir kız, çocuğa bir katalog veriyor bizde içine bakıyoruz, kataloğun içinde Atatürk resimleri var ve benim gözlerim doluyor görünce yanımdaki çocuğun tipini görmedim ancak 17 yaşlarında yani benim yaşımda, daha sonra çocuk elini omzuma atıyor ve biz şarkı söylerken çocuğun elinde bir küçük bir bıçak görüyorum, masanın altından bana gösteriyor tabi bende korkuyorum, 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim.

Rüyada katalog görmek tabiri

Rüyada doğum günü kutlaması görmek rüyayı gören kişi için hayırlı gelişmelere işaret eder ve yoksulluk ve eski kötü anıların, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulacağını gösterir. Rüyada doğum günü pastası görmek isteklerinize en iyi bir şekilde kavuşacağınızı simgeler. Aynı zamanda başkalarıyla hayatı paylaşmak durumunu temsil eder.

Rüyada katalog görmek rüya sahibinin hayata bakışı hakkında bilgi verir ve kişinin yeni görüş ve düşüncelere açık, yenilikçi birisi olduğunu temsil eder. Rüyada katalog incelemek kişinin açık fikirli ve yeni bilgi öğrenmeye açık ve ilerleme içinde olduğunu simgeler.

“Rüyada Katalog Görmek” için bir yanıt

Rüyada dayımın bizden farmasi kataloğu istediğini gördüm. Annem eski kataloğu ben ise yeni kataloğu gösteriyordum. Sonra dedemin telefonundan dayımın görüntülü aradığını dedemin ilkten açmak istemediğini sonradan açtığını gördüm. Bu arada dedem hayatta değil. Dedem vefat edelim 39 gün oldu. Ölmüş dedemin rüyamda gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir