Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Katı Görmek

Rüyada katı görmek neye çıkar?

Rüyamda eşimin mide kanaması geçirdiğini gördüm. Rüyamda gece yatakta yatarken eşimin şiddetle öksürdüğünü duyup uyanıyorum ve kocama nesi olduğunu soruyorum ama öksürmekten cevap veremiyor. Sonra bunun öksürmek değil bir böğürme (kusmak isteği) olduğunu anlıyorum, kocam eliyle midesinin bulandığını anlatmaya çalışıyor, eliyle ağzını kapatmaya çalışıyor. O kadar kötü görüyor ki bir an ne yapacağımı şaşırıyorum. “Haydi lavaboya yetişelim” diyorum, yataktan kalkıp lavaboya koşuyoruz ama yatağa ve yerdeki halıya da kusuyor.

Lavaboya vardığımızda eşim şiddetle kusuyor ama çıkardığı kusmuk dikkatimi çekiyor, içinde misket gibi kırmızı tanecikler var, bir tanesini incelediğimde bunun katı halde kan olduğunu görüp ağlamaya başlıyorum. O halde uyandım. Ben 5 yılık evli bayanım, yaşım 29 kocam 35 yaşında. Çok şükür evliliğimizde veya sağlığımızda bir sorunumuz yok, sadece son zamanlara eşim işlerin kötü gitmesine üzgün. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada katı bir şey görmek ne demek?

Saliha merhaba, bu önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya eşinin senin bildiğin veya tahmin ettiğinden daha çok üzgün ya da kafasının karışık olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada mide bulantısı görmek şu anda reel hayatta canınızı sıkan ya da gerçekten mide bulandıran bir durumdan kendini kurtarmak için çaba gösterdiğini ifade eder, bakınız rüyada mide görmek sayfası. Rüyada eşinin kustuğunu görmek rüyayı gören kişinin eşinin düşünmeden yatığı bir şey ya da söylediği / söyleyeceği bir söz yüzünden canının  sıkıldığını / sıkılacağını ifade eder. Bakınız rüyada kusmak sayfası.

Rüyada mide kanaması görmek reel hayatınızda tahammül sınırınızı zorlayacak, öfke kontrolünde sizi sıkıntıya sokacak belkide öfkenizi kontrol edilemez seviyeye getirecek bir olay yaşadığınızı ya da yaşayacağınızı gösterir. Rüyada kan kusmak kimi sırların aydınlanmasını, gizli olan şeyleri açığa çıkarmaya yorumlanır.

Rüyanın en önemli bölümü olan eşinin kan kusması aslında eşinin senin üzülmemen için senden sakladığı bazı şeyler olduğunu ve bunların yakında ortaya çıkacağını anlatmakta ve bu kusmuk kanın katı olması ise onun bunu sana söyleyip söylememek konusunda zorluk çektiğini ama sonunda söyleyeceğini belirtmektedir.

Rüyada katı bir şey hakkında diğer yorumlar

Rüyada katı bir şey görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi veya sevdiklerinizi ilgilendiren bir konuda karar vermeden önce daha fazla bilgi ve bilgi edinmek ya da bu bilgiyi onlarla paylaşmak gerektiğini gösterir. Bir şeyin katı olduğunu görmek ilk bakışta görülene aldanmadan, konu hakkında farklı şeyler düşünmek ve tüm seçenekleri dikkate almak gerektiğini ifade eder. Rüyada berk, bükülmez, çetin, eğilmez, kuru, pek, sert, sıkı, sulp, tıkız kelimeleri de benzer anlam taşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir