Rüyada Katil Olduğunu Görmek

Rüyada katil olmak ne demek?

Bugün rüyamda iki sınıf arkadaşımı öldürdüğümü gördüm. Kendi odamdaydım ve hava aydınlıktı. İkisi ayrı yataklarda yatmışlardı. Teker teker onları bıçakladığımı gördüm. Ölmelerini bekliyorum ama bir türlü ölmüyorlar, konuşmaya devam ediyorlar ama ölü gibi yatıyorlardı, sadece konuşuyorlardı.

Sonra ikisinin de boğazlarını kesiyorum ve öldüklerini düşünerek odadan çıkıyorum. Kapı çalıyor bir adam öldürdüklerimden birini görüyor ve onu da öldürüyorum. Bu bölümde hatırlayamadığım yerler var ancak uyanmadan önce 2 teyzemi de öldürdüğümü kendi kendime söylüyorum ve teyzelerimi çok sevdiğim için ağlamaya başlıyorum. Yani bir rüyada 5 kişi öldürüyorum ama 2 tanesini görmüyorum…

Rüyada katil olduğunu görmek tabiri

Rüyada birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Rüyada birini bıçakladığını görmek bazı konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder, acilen kendinizi toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmanızı tavsiye eder.

Rüyada birinin kafasını kestiğini görmek uyanık hayatınızda kimi şeylerin sorunsuz olarak  istediğiniz gibi gitmiyor olduğunu gösterirken buna birinin ya da birilerinin sebep olduğunu düşündüğünü işaret eder. Bu tür rüyalar hedefine yaklaşmakta ancak sürekli erteleme durumunda olan kişilerde çok sık olarak görülmektedir ve gecikmede kendi hatalarından ziyade başkalarını suçlama psikolojisi ağır bastığına yorumlanır.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir