Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Katliam Görmek

Rüyada katliam görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir okulun önünde, tek tek elleri bağlanmış vaziyette katliama hazırlanmış birden fazla insanlar görüyorum. Yanımda orta yaşlarında, hafif kır saçlı bir erkek, elinde ağır makineli silah ve katliama başlıyor. İnsanlar tek tek bu şahıs tarafından öldürülüyor.

Sonra bana dönerek silahı uzatıyor ve benden insanları öldürmemi istiyor. Ben ise yapamıyorum. Uzun namlulu silahı yere doğru tutuyorum. Yani insanlara hedef alamıyorum. Hiç kimseye ateş edemeyeceğimi söylüyorum. Aslında bu bir savaşmış Suriye ve Türkiye savaşı olduğunu hissediyorum rüyamda. Üzerimize kanlar sıçrıyor. Bu rüyam acaba ne gibi mesajlar içeriyor?. Cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada katliam görmek neye yorumlanır?

Rüyada katliam görmek bir kayıp ya da kendinizin bir yönüne son vermek anlamına gelir. Bu bir alışkanlığı terk etmek anlamında olabilir. Rüyada katliam yaptığını, bir şeyi katlettiğini görmek kendinizin de rahatsız olduğunuz bir alışkanlığı bırakmaz, ondan uzaklaşmazsanız sonunuzun çok kötü olacağını belirtir.

Rüyada. kuzu veya başka bir yavru hayvan kesildiğini görmek masumiyet kaybını temsil eder. Rüya domuz katledildiğini görmek senin açgözlü ya da tembel yapına bir son anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir