Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Katmer Görmek

Rüyada katmer ne demek?

Rüyamda eski sevgilim mesaj atıyor barışmak için daha sonra pikniğe gitmek için plan yapılıyor ancak pikniğe gidemiyoruz oralarda çok kar varmış ben bayırdan aşağı iniyorum ama tekrar yukarı çıkıyorum daha sonra evin önünde sanırım katmer falan yapılıyor tam hatırlamıyorum.

Daha sonra benden sütlü kahve yapmamı istiyorlar ancak bir türlü yapamıyorum bir sürü aksilikler çıkıyor, işte yanlışlıkla başka şeyler kullanıyorum, tuhaftı bir şey yapıyorum bekledikçe su oluyor, bardakta. Sonra ben onun bir iki yudum alıp tadına bakıyorum su olmuş yaptığım şey bir türlü sütü bulamıyorum buzdolabına bakıyorum yok sonunda yapabiliyor muyum orasını hiç hatırlamıyorum.

Rüyada katmer görmek tabiri

Perihan selam, rüyanızın ana teması eski sevgili olup, diğer olaylar bunun çevresinde yer almaktadır.

Rüyada eski sevgiliden mesaj almak reel yaşamınızda sosyal konularda kendinize güvenmek konusunda sıkıntı çektiğinizi simgelemekte ve bir durum değerlendirmesi yaparak buna sebep olan şeyleri tespit edip, o sorunları çözmek gerektiğini anlatmaktadır. Buy konuda eski sevgili rüya yorumu sayfası ilginizi çekebilir. Piknik yapmak için plan yapmak ama pikniğe gidememek aslında sizin bu sorunların farkında olduğunuzu ancak onları çözmek için bir şey yapmadığınızı / yapamadığınızı anlatmaktadır. Piknik yerinde kar olması aslında hayırlı gelişmelerin yakında olduğunu, bayırdan inmeniz ise sorunları birer birer çözeceğinizi ifade etmektedir.

Rüyada katmer görmek rüya sahibinin stres, gürültü ve sorunların az olduğu bir hayat sürmeyi tercih ettiğini ifade ederken, ileri zamanlarda mutlaka köy, kırsal ya da sayfiye yeri yada bir tatil bölgesinde yaşamak ve yaşlanmak gibi bir hayali olduğunu anlatır. Kısaca kalabalık ve gürültüden uzak kalmak arzusunu temsil eder.

Rüyada katmer yemek hayırlara işaret olup, rüyayı göreninin uzun süredir dört gözle beklemekte olduğu haberin yakında geleceğini ve bu haberi aldıktan sonra  ve yaşamında çok güzel şeyler olacağını, hem kendisinin hem sevdiklerinin hayatının olumlu yönde değişeceğini haber verir.

Rüyada katmer yapmak sıkıntılı  geçen bir yaşam döneminin kapanacağını, kişinin hataları telafi etme fırsatı bulacağını, hayatında maddi ve manevi kazanç elde edeceği kısmetlerin karşısına çıkacağını, hayırlı olayların yaşanacağı bir döneme girileceğini, sevinç dolu güzel günler yaşanacağını, anne baba duası alınması ile çok hayırlı bir aile yaşamına sahip olunacağını ve ferahlığa çıkılacağını işaret eder. Rüyada katmer pişiren birini görmek zorluklarda kurtuluş ile izah edilir ve rüyayı gören rüya sahibinin borcundan, hastalık ve manevi ağırlıktan sonunda kurtulmak için çözüme kavuşacağını ve yaşamının olumlu yönde seyretmeye başlayacağını delalet eder.

Rüyanın son bölümü ise kendine güven sorununu çözmek için uğraşırken bazı zorluklar yaşayacağının bilincinde olmak ve umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir