Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada katran görmek

Rüyada katran görmek neye delalet eder?

Rüyamda kiracımız olan kişiyle konuşurken birden bire yer sarsıntısı meydana geldi, sarsıntının merkezi denizde olan bir yermiş, dalgalar üstümüze geliyor ama ben bir tek 5 yaşındaki oğlumu kurtarmak için onu alıp kaçıyorum, kaçtığım yerde yanardağ patlıyor, lavlar katran olmuş üstümüze geliyor, ben oğlumun üstüne yatıyorum ve ben “bir şey olursa bana olsun, oğluma bir şey olmasın” diyorum ve birden bire katran lavlar duruyor, bize gelmiyor, her şey normale dönüyor ve ben uyandım, çok korktum, yorumla ilgili bana yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Rüyada katran görmek yorumu

Rüyada kiracı görmeniz hayatta kendi sınırlarınızı belirlediğinizi gösterir. Rüyada yer sarsıntısı görmek rüyayı gören kişi için onun gerçek yaşamında bir şeylerin aniden değişeceğini haber verirken aynı zamanda bu değişimin genellikle ilk zamanlar sıkıntılı olacağını ilerleyen zamanlarda kişinin hayrını olduğunu anlayacağına rivayet edilir. Rüyada yanardağ patlaması görmek iyi sayılmaz, lütfen bu konuda yanardağ tabiri sayfasını inceleyin. Dağdan çıkan ve üzerinize gelen katran şeklindeki lavlar pek hoş mesaj vermemektedir (yorum yapmayacağım)

Rüyasında katran görmek insanları sevmediğiniz , kötülük yaptığınız anlamına gelir.  Doğru işler yapmadığınızı, haram para kazandığınızı gösterir. Katran siyahı görmek kötü alışkanlıkları işaret eder. Aynı zamanda öfke, düşmanlık ve utanç duygularını ifade eder. Bu katran şeklinde lavlardan oğlunu korumak istemeniz ise eğer gerçek hayatınızda haram yediyseniz, yolsuzluk yaptıysanız, hele hele ticari kazanç için dini suistimal ettiyseniz bunların acısının sizden misliyle çıkacağını bildiğinizi, bunun korkusunu yaşadığınızı ve bunlardan oğlunun zarar görmesinden korktuğunu temsil etmektedir. Eğer bu hataları ve günahları işlediyseniz işte o zaman gerçekten korkun ve hiç birinin yanınıza kar kalmayacağını, mutlaka ama mutlaka ilahi adaletin tecelli edeceğini bilin ve hemen tövbe edip, Allah’a sığının. Rüyanın sonunda belki de lavların durması sizin gerçek hayatta hatadan dönmeniz sonucunu işaret edebilir.

“Rüyada katran görmek” için 2 yanıt

Rüyamda havada katran bulutlar var ve gökyüzünde 7 sıra halinde bir şey var. Yer yüzüne iniyorlar ve o yedi sırada kargalar boydan boya bir yolda göç ediyorlar. Benimde oğlum var iki yasında onunla beraber yanımda biri daha var ama hatılarmıyor. Sonra beni rüyada Allah c.c çağırıyor “gel” diye. Allah diye çağıranın çok kuvvetli olduğunu düşündüğüm bir insanı hatırlıyor. Yani daha önceden oraya gidip onunla konuştuğumu hatılıyorum. O gel sesini duyduğumda oğlumu bırakıyorum ve oğlum ağlıyor ve yola çıkıyorum. Hava katranlı ama gideceğim yerde bir insan olduğunu biliyorum. Yolda giderken ufak bir köpek çantamı ısırıyor. O anda onu yerlere vuruyorum ve uyanıyorum. 32, Erkek, evli, süpervizör

Erdem merhaba, önce bir konuyu açıklamak istiyorum. Bizler Allah’ı göremeyiz, duyamayız çünkü yaradılışımız buna müsait değildir ve bu konu Rüyada Allah yazısı görmek sayfasında anlatılmıştır;
Bazı kişiler bilgi eksikliği, heyecan, yorgunluk, dalgınlık gibi nedenlerle rüyalarında Allah’ı gördüklerini düşünmekte, sanmakta veya iddia etmektedirler. Bizim görme yeteneğimiz onun nurunu görmeye yetmez, çünkü bizler bu şekilde yaratılmışız ve her şeyin bir sebebi bulunmaktadır. Aynı şekilde Rüyada Allah’ın sesini duymak, onun elini görmek gibi konularda sadece yanılgı ya da eksik bilgidendir. Çünkü bizlerin duyma kabiliyetimiz onu duyamaz. Rüyada Yüce Allah-ü Tealayı görmek, gördüğünü düşünmek çok derin ve önemli konulardır ve maalesef ortalıkla yalan yanlış binlerce açıklama bulunmaktadır.

Bu bilgiden sonra rüyanıza dönersek üzülerek söylemeliyim ki çok negatif bir anlam taşımakta ve yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğunu ifade etmektedir. Sakin kafayla yaşamınızı sorgulayıp neleri eksik ya da yanlış yaptığınızı, sizi sevenleri neden kırdığınızı tespit edip, ona göre tedbirler almanız, tövbe edip günahlardan ve hatalardan, karamsar duygulardan uzaklaşmanız gerektiğini ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir