Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kavak Ağacına Tırmanmak

Rüyada kavak ağacına tırmandığını görmek ne demek?

Rüyamda bir kavak ağacına tırmandığımı gördüm. Tırmandığım kavak ağacının yanında üzerinde yemyeşil yaprakları olan bir başka ağaç daha vardı. Ağacın dallara tutunurken yanımdaki ağacın tepesindeki yeşil dallara uzandım. O ağaç gövdesinden kırıldı ve yeşil dalları elimde kaldı. Çok üzülmüştüm “inşallah ağaç kurumaz” diye düşündüm. Benim tırmandığım ağaç ise yüksek idi ve onunda yeşil yaprakları vardı, ona tutunup düşmemeye çalışıyordum. Sonra ağaçtan kazasız indim. Yorumlarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler. 48, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada kavak ağacına tırmanmak tabiri

Rüyada kavak ağacı görmek gerçek hayatınızda hedeflerine ulaşmak için gerekli ve yeterli şartlara aslında sahip olduğunu ancak bunlara bir an önce kavuşmak için yaratıcılık ve zekanızı daha fazla kullanmanız gerektiğini temsil eder eder.

Rüyada kavak ağacına tırmandığını görmek ise hedeflerinize ulaşmak için sahip olduğunuz yaratıcı zekanızı kullanmaya başladığınızı ve hedeflerine ulaşma konusunda yol almaya başladığınızı, yakın bir zamanda ulaşıp mutlu olacağınızı anlatır.

Kavak ağacının yanındaki üzeri yeşil yapraklarla dolu diğer ağaç ise iş veya aile yaşamında başarı dolu bir döneme girdiğinizi, bu dönemde işlerinizin yolunda gideceğini ve bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiği temsil etmektedir. Bu ağacın gövdesinden kırılması ise bu güzel dönemde de olsa aksilik yaşanmasının mümkün olabileceğini akıldan çıkarmamak, güzelliklere kapılıp tedbiri elden bırakmamak gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Kavak Ağacına Tırmanmak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir