Rüyada Kavanoz Görmek

Rüyada kavanoz görmek neye delalet eder?

Rüyada kavanoz görmekBen rüyada elinde bal kavanozu ile bizim eve gelen çok güzel bir kadın gördüm. Kardeşimle bizim evin önünde vakit geçirirken bize bir misafir kadın geldi,  bu kadın eski Amerikan filmlerindeki bayan aktristler gibi uzun boylu, incecik, çok güzel bir kadın ki kardeşim kendini alamadı kadına çok güzel olduğunu söyledi. Kadının elinde ağzına kadar bal dolu bir kavanoz vardı ve annemi sordu, evde annemin misafirleri vardı, anneme seslendim ve kadını kapımıza kadar götürdüm. Annemle birbirlerini gördüklerinde her ikisi de sevinç çığlığı atarak birbirlerine sarıldılar. meğersem annemin çocukluk arkadaşıymış ve yıllardır birbirlerini görmemişler.

Bende onlarla eve girdim, ev çok kalabalıktı, annem çocukluk arkadaşı bu bayanı tüm misafirleriyle tanıştırdı. Kadın, kocasıyla birlikte arı yetiştirdiklerinin ve kavanozdaki şifalı baldan ürettiklerini ve bu balın pek çok hastalığa iyi geldiğini anlattı ve tüm misafirler çay kaşığı ile birer kaşık bu baldan yediler. Sonrasını hatırlamıyorum. Rüyada beni etkileyen en önemli şey kadının hayatımda görmediğim kadar güzel, kibar ve hanımefendi olmasıydı. Sizce bu neye işaret? 19, kadın, flört, öğrenci.

Rüyada kavanoz görmek yorumu

Aslı merhaba, gördüğün rüyadaki ögeler gerçekten çok hoş ve hayırlı şeylere işaret ediyorlar. Rüyada güzel kadın görmek rüyayı gören kişinin evinde bereket, işinde üretkenlik, hayatında kazanç ve bolluk konusunda iyi gelişmeler yaşanacağını temsil eder. Bal görmek de hayırlıdır ve o da hayırlı evlilik, sıhhatli yaşam, zenginlik sembolüdür. Lütfen bakınız bal rüya tabiri sayfası. Sonuç olarak bu rüya sizin ve ailenizin yaşamında çok güzel günlerin yaklaştığını müjdelemektedir.

Rüyada kavanoz görmek kavanozun cinsine bağlı olmakla birlikte genel anlamda dikkat sembolüdür, kişinin dikkatli olması gereken bazı durumlar olduğuna yorulur. Cam kavanoz kişinin davranışlarına dikkat etmesi, düşünerek hareket etmesi gerektiğine dikkat çeker.  Plastik kavanoz kişinin yaşamında yeni deneyimlere hazır olmasını haber verir, yeni şeyleri denemekten korkmamasını ancak bu şekilde hayatın farklı yönlerini anlayabileceğini temsil eder. Metal kavanoz insanın bağımsızlık ve kendi kaderini kendi kontrol etme konusunda katı olduğunu, bu konularda asla taviz vermeyeceğini anlatır. Boş kavanoz görmek parasal sıkıntılara veya fakirliğe işaret eder. Dolu kavanoz genel anlamda zenginlik anlamına gelirken ayrıca kavanozun içinde maddeye de dikkat etmek gerekir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir