Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kavga Eden Hayvanlar Görmek

Rüyada kavga eden hayvanlar görmek neye işarettir?

Evli, iki çocuk annesi iş arayan bir bayanım, çok duygusal bir yapım var. Kızımı sabah okula gönderdikten sonra uzandığım yerde uyuya kalmışım, o zaman gördüm rüyamı. Yeşilin her tonunu gördüğüm güzel bir tepede bir kulübede gördüm kendimi, yalnızım, bir defter gördüm, yatar durumda gözümle inceledim. Saç teli gibi havyan kılları, sakal, tırnak vs yapıştırılmış, büyü yapan birine ait sanki kulübe.

Lafım ona komşum sesleniyor ama birbirimizi görmüyoruz, düğüne gidecekmiş. Bir adam geliyor sakallı “hih” diyorum “kötü adam bu herhalde, ben hava alayım, dışarıdayım” diyorum, adam sevecenlikle “tabi açılırsın” diyor. Hakikaten dışarıda açılıyorum, eşim gelecekmiş güya. Köpek mi emin değilim kavga eden hayvanlar görüyorum uzakta. Hatırlamadığım detaylardan adamın o kulübeyle alakası olmadığını, çevreye iyilik yaptığını anladım. Gecesine kızımı almışım, sokakta köpeklerden herkesi koruyup yollarına gönderip arkadaş ve annelerinden ayrılıp evimize giderken patlayan çakmak gördük, yolumuza öyle devam ettik.

Rüyada kavga eden hayvanlar görmek ne demek?

İlknur selam, rüyanın ilk bölümünde gördüğün yeşil tepe şu anda hayatta istediğin bazı şeyleri başarmanın huzur ve mutluluğunu yaşadığını gösterirken, içinde olduğun kulübe bu başarıya kendi yöntemlerin ile ulaştığını anlatmaktadır. Kulübedeki defter ise hayatta karşında bir çok fırsat olduğunu ve bunları iyi bir şekilde değerlendireceğini anlatmaktadır. Ancak havyan kılı, sakal, tırnak gibi şeylerin yapıştırılmış olması, kulübenin bir büyücüye ait olduğunu düşünmen ise hayatta her zaman başarılarını kıskanan, senin kötülüğünü isteyenler olabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanızın ikinci kısmı ise gerçek hayatınızda dikkat etmeniz gereken bazı şeyler olduğunu belirtmekte ve dost, arkadaş seçiminde daha dikkatli olmak gerektiğini anlatırken rüyada kavga eden hayvanlar görmek her zaman soğukkanlı olmayı, olaylara objektif bakmayı başarmanız gerektiğini, böylece sorunları daha kolay çözeceğinizi anlatmaktadır, bakınız rüyada kavga görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir