Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kavga Edenleri Ayırmak

Rüyada kavga edenleri ayırdığını görmek neye çıkar?

Öncelikle bizlere böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler. Ben 34 yaşında nişanlı bir bayanım. Öğretmenim, nişanlımla bir takım sıkıntılarımız var. Dün gece ilginç bir rüya gördüm. Bir kavga olayı var ben de olayın içindeyim. İnsanlar yumruk yumruğa kavga ediyor.

Ben kavgayı ayırmaya çalışıyorum ama bana da vurmaya çalışıyorlar. Hatta hedeflerinden biri de bendim. Olay neydi yada kimdi o insanlar hatırlamıyorum ama rüyada onları tanıyordum. Geceydi ve sokaktaydık. Gürültü patırtının ortasında bir ışık kümesi gördüm gökyüzünde. Ne kadar alçak uçan bir uçak diyorum. Ama bakıyorum ki 3 yada 4 uçak var gökyüzünde 1 tanesi bize daha yakın ve hepsi de hızla irtifa kaybedip dağlara doğru düşüyorlar. Uçaklar dağların arkasında kaybolur olmaz bir yıldız kaydığını gördüm.

İçimden felaketin bir göstergesi gibi düşündüm. 11 eylül olayları aklıma geldi. Zaten o sırada da patlama sesleri uçakların dağların ardında düştüğü yerden yükselen alevleri gördüm. Arka arkaya 3 patlama oldu 3. patlama bir kaç saniye daha geç oldu. Sonra kendimi evimde gördüm. Şu anda oturduğum ev değil ama rüyamda evimdeymişim. Birkaç İngiliz var orada. Misafirler ama benim misafirim değil. Bir şeyler soruyorlar bana ama kötü İngilizce ile ve verdiğim cevaplarla alay ediyorlar. Çok sinir oluyorum; ben de onlarla alay etmek istiyorum ama beceremiyorum pek. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kavga edenleri ayırmak yorumu

Deniz merhaba, rüyada birilerinin kavga ettiğini veya kavga eden birilerini  görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlardan kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün onu de olumsuz temsil ederken rüyada kavga edenleri ayırmaya çalışmak insanın başkalarından kaynaklanan ve onu olumsuz etkileyen bir olayın ya da durumun kötü etkisini üzerinden atmak istediğine işaret eder.

Bu kavga sırasında gökyüzünde gördüğün ışık kümesi aydınlanma işaretidir ancak bu aydınlanma rüya sahibinin sadece kendisi hakkında değil, ailesi ve yakın çevresiyle birlikte kavuşacakları bir manevi aydınlanma anlamındadır. Rüyada bir uçağın yere düşmesi kişinin gerçek yaşamda gerçekleşmesi zor olan hedefleri olduğunu anlatırken rüyanızda uçakların birden fazla olması ise sizin gerçekleşmesi zor birden çok hedefiniz olduğunu göstermektedir. Rüyanızdaki kayan yıldız hakkında bilgi için lütfen yıldız kayması sayfasını inceleyin. Rüyanın devamında gelişen olaylar bazı can sıkıcı olaylarla karşılaşma ihtimali olduğunu ancak bunların önemsiz konular olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir