Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kavga Görmek

Rüyada kavga görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski iş yerimden 2 ablayla bir kafe benzeri yerde oturuyorum, bize çay servisi yapan bey ters bir şeyler diyor ve ben müdahale ediyorum, garip bir şekilde küfürler ediyor ve cep numaramı söylüyor, “nereden biliyorsun” diyorum, “bilirim ben” diyor “seni mahvedeceğim” diyor bana. Bende sinirlenip ters yanıt verince bana saldırıyor, sırtlayıp kaçırıyor, o arada simsiyah kocaman bir köpek çıkıp adama saldırıyor.

Ben kaçıp o ablaların yanına gidiyorum, güya 3. bir kişi daha varmış yanımızda, bir bey, bana “o adamı köpek öldürdü” diyor, elimi tutmaya kalkışıyor, bende tersliyorum onu “adam beni kaçırırken izliyordun, yardım etmedin, senin yapmadığını köpek yaptı” diye, sonra uyanıyorum. Lütfen yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler.

İsim / Takma ad : cemalege
Yaşınız : 38
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : mutsuz,kaygılı
Anahtar kelime : köpek, küfür eden birini görmek, kaçırılmak,

Rüyada kavga görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kavga görmek Merhaba, hem sizin hemde hepimiz için ibret dolu mesaj veren bu değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyanız çok önemli bir kaç mesaj vermektedir. Birincisi; gerçek dost düşmanınızı ayırt etmeyi iyi bilin. Köpekler insanların bir numaralı dostlarıdır ve nankörlük yapmazlar. Kendinize iyi dostlar edinin. İkincisi; sır saklamayı, özel bilgilerinizi saklamayı bilin, herkesle her şeyi konuşmayın. Kavga eden garsonun telefon numaranızı bilmiş olması bunu göstermektedir.

Rüyada kavga görmek, kavga etmek, kavga çıkarmak, kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Rüyada kavga eden birilerini, ya da birilerinin kavga ettiğini görmek, çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgeler. Kavga edenler tanıdığınız kişiler ise onlarla bir anlam bağı kurulabilir. Kavga edenleri ayırmak veya ayırmaya çalışmak rüya sahibi kişinin kendinden kaynaklanmayan ancak kendisini olumsuz etkileyen bir olayın ya da durumun kötü etkisini üzerinden atmak istediğine rivayet edilir.

Rüyada bir hayvan ile bir insanın kavga ettiğini görmek daha çok rüyadaki hayvanın karakteristik özelliği ile analiz edilir ve rüyayı gören kişinin o karakteristik özellik hakkında bir sıkıntı yaşadığına rivayet edilir. Yani bir köpekle bir insanın kavga etmesi aslında gören kişinin gerçek hayatında dostluk konusunda bir sıkıntısı olduğunu veya dost görünen bir düşmanı olduğunu gösterir. Rüyada hayvanların kavga ettiğini görmek ise rüya sahibi insanın her zaman soğukkanlı olmayı, olaylara objektif bakmayı başarması gerektiğini, bu sayede sorunları daha kolay çözeceğini anlatmaktadır.

“Rüyada Kavga Görmek” için 5 yanıt

rüyamda arkadaşımın kavgada dişlerinin döküldüğünü ve sonra o arkadşımın ağzında o dişleri çiğnediğini gördüm ne anlama geliyor acaba

arkadaşlar ben önce beyaz çarşaflı admlar bana yol gösterirken gördüm ve şimdide biz rüyamda arkadaşımla kavga ederken siyah siyah adamlar vardı bizi ayıranların kollarından tutup çekiyorlardı.
arkadaşlar bunu yorumlar mısınız ne anlama geliyor?

rüyamda görümcemin oglan dogurdugunu gördüm gercektede kendisinin hamile oldugunu duydum bu ne anlama gelir

Merhaba; Ben rüyamda annemi gördüm. Annem yanıma geliyor ve bana bak kendime ne yaptım diyor. Bileklerini kesmiş ama kan falan görmüyorum. Bana bunu sen yaptın diyor. Can havliyle bağırarak içeriye koşuyorum babamı kolundan tuttuğum gibi kaldırıyorum çabuk ol diye. Sonrasına dair bağımsız bir rüya gördüm sınıf arkadaşlarımdan biriyle kavga ediyorum, bizi sınıftakiler ayırıyor, kafamda bir sıyrık varmış elimle dokunduğumda kurumuş kanı hissediyorum, onlara bağırıyorum “ben sizin gibi değilim, herkes sizin gibi olmak zorunda değil” diye, sonrasında kendimi annemin saçını boyarken buluyorum, birbirinden bağımsız 3 rüya gördüm dün gece beni en çok etkileyen annemin bana “bunu sen yaptın” demesi oldu hala etkisindeyim, uzun olduğunu farkındayım ama yorumlarsanız mutlu olurum.

Sevgilisiyle kavga etmek
Merhaba, rüyamda tanıdığım biriyle sevgili olduğumu gördüm ama bu kişiyle doğru dürüst tanışmışlığımız yok. Zaten rüyamda olduğunu görünce de çok şaşırdım. Önce kavga ettik ve bana tokat atınca ben de ona attım. Bir süre sonra çıkmaya başladık. Kısa süre içerisinde dönerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir