Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek neye işaret eder?

Rüyamda bir kavga varmis onu izlemeye gitmisiz ama dövüş yapılacak yer falan yok ilk adam geçiyor tezahüratlarla sonra digeri geçecek adam 50-60 yasları civarı “bu adam kesin kaybeder” diyorum içimden, sonra bunun güçleri var diyorlar. Bir anda deniz kıyısı gölde olabilir bir yere geliyorum, bir cok insan var cocuklar var benim cocuklarım da suya giriyor, babam yanlarında bende yanındayım.
Güneş batmakta ama Deniz’in yanina geliyor adam güneş ile ayı yer değiştiriyor güneş bir anda ay oluyor sonra tekrar güneş oluyor ben korkuyorum sonra suya bir at giriyor suyun icinde ilerliyor yavaşça guzel at mutlu oluyorum onu görünce bir tane daha at giriyor oda ilerliyor.

Sonra Deniz’in icine giren atlar koşarak kıyıya gelmek istiyorlar çünkü arkalarında kocaman kocaman dalgalar ben oğlunu arıyorum koşarak deli gibi dalgaların arasında cocuklar cok yükseklere kadar cocuklar cikiyor dalgaların icinde ve birden yere savruluyor cocuğum önüme düşüyor iki yaşındaki hali suanda 4 yasinda alıp gidiyorum güvenli bi yere bisey varmi diyorum acıyor mu yok anne diyor iyiyim ben seni bulamicagimi sandim diyorum ama mutlu uyanmadım yinede.

Rüyada kavga izlemek neye yorulur?

Değerli okurum, rüyanızı aslında kökünden silmem gerekirdi, ancak verdiğim emeğe kıyamadığım için silmedim biraz nokta virgül ekleyerek okunur hale getirmeye çalıştım. Sevgili kardeşim, hem Türkçe’de hem de tüm dillerde başta nokta ve virgül olmak üzere bir çok imla işaretleri vardır ve bunlar cümleyi anlamlı kılarlar. Sizin okuduğunuz okullarda sanırım bu imla işaretleri yokmuş ki öğrenememiş ve hiç kullanmamışsınız.

Rüyanızdan hiç ama hiç bir şey anlamadım, anlamaya çalıştım, yarısına kadar Türkçe’ye çevirmeye uğraştığım anda, sırada bekleyen diğer rüyaları düşününce bunun haksızlık olduğunu karar verdim ve vazgeçtim. Bu sayfaları okuyarak rüyanın mesajını tespit edebilirsiniz: kavga, deniz, güneş, ay

“Rüyada Kavga İzlemek” için 3 yanıt

Rüyamda eski bir mahallenin ara sokaklarından birindeki çok eski bir apartmanindaydim. bir kaç kisi kendi arasında konuşurken bir anda kavga cikti bıçaklar cekildi ve yaralanmalar oldu. bir anda bir çok insan kavgaya katildi. Bense korkuyla seyrediyordum. bunu yorumlar misiniz.

Şeyma selam,
Rüyada birilerinin kavga ettiğini görmek, çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgeler. Kavga edenler tanıdığınız kişiler ise onlarla bir anlam bağı kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir