Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kavurma Görmek

Rüyada kavurma görmek ne demektir?

Merhaba admin, Rüyada kavurma görmekben rüyamda lise arkadaşlarımı gördüm, çok uzun zamandır görmediğim arkadaşlarım oturmuş yemek yiyorlardı bende kavurma söyledim, sohbet ettik, arkadaşlarım neşeli ve sevinçliydi muhabbet ettik.

Sonra benim kendi iş yerim oluyor ve arkadaşlarımdan bir tanesini oraya işçi olarak alıyorum, benim güzel mağazam ve iş yerim oluyor. Arkadaşıma iş veriyorum, güzel maaş ve imkanlar sağlıyorum ve kendi işimin çok yolunda olduğunu görüyorum.

Not: ben kendi işimi yapmak için şu an tereddüt içindeyim ve başka bir işte işçi olarak çalışıyorum

Name: muratt
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:35
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:düşünceli
Subject: kavurma,mağaza,lise arkadaşı
Anahtar kelimeler: kavurma,mağaza,lise arkadaşı

Rüyada kavurma görmek yorumu

Murat merhaba. Sizi hatırladım, mağaza kiralamak, mağaza açmak konusunda bir kaç rüya daha göndermiştiniz ve o rüyalarınız mağaza açmanın hayırlı olacağını ya da açacağın söylüyordu. Rüyada arkadaş görmek, arkadaşını görmek, uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler

Rüyada kavurma görmek  korkaklık ve kendine güvensizlik sembolüdür, daha iddialı olmak için önce kendinizi tanımanız gerektiğini işaret eder. Rüyada kavurma yemek veya kavurma yediğini görmek rüya sahibinin üzerindeki korku ve endişelerden kurtulmak için ettiği duaların ve yaptığı tövbelerin kabul olmasına, huzur ve feraha ermesine rivayet edilir. Rüyada kavurma yapmak ya da kavurma yaptığını görmek bu rüya büyüme gösterir ve motivasyonu ifade eder.

“Rüyada Kavurma Görmek” için bir yanıt

Bu aralar çok sık rüya görüyorum, bir rüyamda kesilmiş kurban kafası gordum ancak henüz can vermemişti, bir keresinde kavurmalı pilav yiyordum, bir keresinde ise hakimle duruşma salonunda sohbet ediyordum, bu rüyaların yorumları nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir