Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birine Kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak neye işarettir?

Ben 5 senedir evliyim fakat özel konular ve korkularım yüzünden çocuk yapmıyorum. İki seferdir rüyamda 3-5 yaşları arasında akıllı uslu, mavi gözlü, açık tenli, güzel bir erkek çocuğu görüyorum. bana diyor ki: “ben senin doğmamış oğlunum, beni neden doğurmuyorsun. Bak ben çok akıllı bir çocuğum ve sana hayırlı bir evlat olacağım. Yersiz korkmana gerek yok. artık doğur beni sana kavuşmak istiyorum. beni dünyadan mahrum etme!” Bana sımsıkı sarıldı ve ben o sıcaklığı o kadar derin hissettim ki uyandığımda sıcaklığı halen tenimdeydi ve kendimi çok boş hissettim. Ama çocuk yapmama konusunda kararlıyım. rüyamın yorumu nedir acaba

Rüyada birine kavuşmak tabiri

Nagihan merhaba, rüyalar derin konulardır ve biz burada sadece kısa, özet yorumlar yapıyoruz. Kısaca bir bilgi vermek istiyorum, uykuda beynimize hükmedemiyoruz ve o bildiği gibi çalışıyor ve beyniniz (aslında siz) bir çocuk istiyorsunuz, hem de çok. Allah’tan hayırlısını dileyerek bir bebek sahibi olmaya çalışın, hayatın gerçek güzelliğini görün derim.

Rüyada bir şeye kavuşmak veya birine kavuştuğunu görmek kanun, örf, adet, gelenek ve göreneklere daha uygun adımlar atmanız gerektiğini simgeler. Rüyada bir araya gelme, birleşmek, buluşmak, elde etmek, erişmek, katılmak, kaynaşmak, kenetlenmek, kucaklaşmak, ulaşmak, varmak, vasıl olmak terimleri de benzer yorumlara sahiptir.

“Rüyada Birine Kavuşmak” için 2 yanıt

Rüyada şükrettiğini görmek
Rüyamda daha yeni dogmus kizimi seviyordum, o arada allahima sükür ediyordum, hep agizimdan bu kelimeler cikiyordu “allahin sana sükürler olsun yarrabim, sana sonsuz sükürler olsun” diyordum, sonra bebegin boynunda 9 yaziyordu, o rakam parliyordu ama öyle bir sevmistim ki kizimi sonrada uyandim. Evliyim 29 yasindayim mutluyum 2 tane oglum var.

Seher merhaba, gerçekte olmadığı halde rüyada kızı olduğunu görmek rüyayı gören kişi için kısmet, bereket, bolluk işareti olup sevinçli haber almaya, sıkıntıda ise feraha ermeye alamet eder. Rüyada şükrettiğini görmek rüyayı gören kişinin kişisel olgunluğa erişmiş, manevi zenginliğe ulaşmış bir insan olduğunu ifade eder. Rüyada dokuz sayısı tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 rakamı görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir