Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kaya Tuzu Görmek

Rüyada kaya tuzu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir mezar gördüm ve insanları mezarın içine koymuşlar ve oradan çıkacaklarını söylüyorlar, “bunlar buradan nasıl çıkacak” diyorum, “çıkarlar çıkarlar” diyorlar, “nefes alamazlar” diyorum, “alırlar” diyorlar “biz mezarın üstüne bol bol kaya tuzu attık, nefes alırlar” diyorlar.

Bu ne demek, rüyamın tabirini yapabilirseniz sevinirim. ilginize şimdiden teşekkürler

Rüyada kaya tuzu görmek neye yorulur?

İlhan merhaba, gördüğün rüya çok enteresan.

Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Bakınız rüyada mezar görmek sayfası.

Rüyada kaya tuzu görmek kaos, nifak ve mutsuzluk sembolüdür. Rüyada kaya tuzu kullanmak, kaya tuzu yemek, kaya tuzu yediğini, kullandığını görmek aile içinde ve arkadaşlarınız arasında hiç bir neden yokken ortaya çıkacak kavga, tartışmayı simgeler.

“Rüyada Kaya Tuzu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda banyoda oluyorum ama giyinik durumdayım elimde 3 sabun büyüklüğünde bir kaya tuzu var temiz parlak, sabun yerine koyuyorum. Kiracının evinde oluyorum bu banyo sonra kiracı odada banyo yapıyor oluyor ama ben onu görmüyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir