Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kayalıkta Oturmak

Rüyada kayalıkta oturduğunu görmek ne demek?

Rüyada kayalıkta oturmakRüyamda sevdiğim bir arkadaşımla deniz kıyısındaki kayalıklarda oturuyoruz ve gayet keyifliyiz. Su durgun ve akşam vakti ama hafif bir dalga oldu ve benim oturduğum yere kadar ulaştı, eteğimin uç kısmından kalça kısmıma kadar ıslandım. Güldük eğlendik bu duruma, sonra çamaşırımı çıkarttım kurusun diye, aynı şey yanımdaki kız arkadaşıma da oldu yine çok güldük bu duruma, üstümüz biraz kurumaya başladı kalktık, tam o anda arka tarafımızda bir kalabalık vardı, onlardan bir tanesiyle tanışıyorum. Bizi diğerleriyle tanıştırdı ve bir bey bana iş yeri kartını verdi ve dedi ki “sizin işe ihtiyacınız varmış, benim de çalışacak birine”. Çok şaşırdım ve mutlu oldum (bu arada gerçekten işe çok ihtiyacım var. 25 bin lira gibi bir kredi borcum var)

Kayaların bir tanesinin üstünde son model bir cep telefonu buldum, yanında tütün sigara kağıdı ve 5 tl gibi bir para, onları aldım, oradan güle eğlene ayrıldık ki bir kayaların üstünde bir yerde masa etrafında şu an küs olduğum iki kişiyi gördüm. Bunlar bir çift, hafif ağız tartışması oldu ve arkama bakmadan yürüdüm gittim Eve geldik ama bir arkadaşın evine, sevdiğim bir başka kız arkadaşım da geldi, evde keyifliydik bir gariplik olmadı, tam kapıdan çıkarken hafif alkollü bir misafiri geldi, ben iyi akşamlar deyip gittim. İşte bu kadar.

Rüyada kayalıkta oturmak tabiri

Rüyanızdaki unsurlar arasında anlam birliği, mesaj odaklanma yok. Hepsi birbiriyle alakasız. Bu durum önemli bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzun simgesidir.

Rüyada kayalık görmek, kayalarla kaplı bir yer görülmesi sinirli, agresif, zaman zamanda aşırı inatçı davranışlarınız nedeniyle olayları zorlaştırdığını ve gereksiz yere kendinizi tehlikelere attığını simgeler.

Rüyada kayalıkta oturduğunu görmek gerçek yaşamanızda çok düzensiz, plansız davranışlar sergilediğinizi ve bu huyunun başınızı her zaman ağrıttığını işaret etmektedir. Rüyanız, karşınıza çıkan fırsatları kaçırmamanız konusunda uyarıda bulunmaktadır.

“Rüyada Kayalıkta Oturmak” için bir yanıt

Rüyamda dünyadaki bütün denizler okyanuslar taşmıştı ve her yer su içindeydi, insanlar yoktu, ben bir yolunu bulup yürüyordum ya taşa basıyordum ya bir kayalık bulup çıkıyordum, her yer su ve sudan dolayı yeşillikti. Sonra birden kesildi ve kuraklık geldi, herkes susuzluktan ölmüştü. Bir kayalığın arasında yeğenimi gördüm, susuzluktan bayılmıştı ve ona baş ucunda duran bardaktan su verdim, biraz ayıldı, öne verdim dilini çıkardı, dili mavi idi onu kucağıma aldım yürüdüm ve uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Yaşım 37. 2 senelik evliyim ve çocuk istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir