Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kayalıktan Suya Düşmek

Rüyada kayalıktan suya düşmek ne demek?

Okulumuzun (birlikte bir yıl çalıştığım) eski müdürü ile yeni müdürü uçurum gibi yüksek bir kayalıktan sal veya bot gibi bir araçla ipe bağlı olarak sert ve korkutucu olarak suya bırakıldılar, eski mudur suya dalıp çıkarak benim bulunduğum yere (toprak alana) çıkarken yenisi de sallandığı ip vasıtasıyla benim bulunduğum tarafa ulaştılar. Yorum için teşekkürler

Rüyada kayalıktan suya düşmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda, bilinçaltınızda müdürlerinize karşı bir suçlama duygusu yaşadığınızı ifade etmektedir. Kendinizi haksızlığa uğramış hissediyor olabilirsiniz. Rüyanız, bilinçaltınızın amirlerinizi bir cezalandırma isteği yansıması olabilir.

Rüyada müdür görmek, iş yerinde kimi sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır.

Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğin bir haber alacağınıza işarettir. Uçuruma bakmak, onu seyretmek, anlayış seviyenizi yükselttiğiniz anlamına gelir.

“Rüyada Kayalıktan Suya Düşmek” için 2 yanıt

Rüyamda arkadaşımın sevgilisi uçurumun kenarında duruyor, bir metre gerisinde arkadaşım ve bir metre gerisinde de ben varım. Arkadaşıma bana doğru gelmesini söylüyorum, sevgilisi ise “bana gel elimi tut” diyor. Arkadaşım da sevgilisinin elini tutuyor ve sevgilisi onun elini çekerek uçurumdan aşağıya atıyor. İşte rüyam bu lütfen yorumlar mısınız? açıkçası rüyadan çok kabus gibiydi. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Şeymanur merhaba,
Gördüğünüz rüya başkalarının sebep olduğu bazı gereksiz yükler yüzünden hayatınızda bir takım sıkıntılar yaşadığınızı ve buna izin vermemek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir