Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kaybettiğim Babamı Gördüm

Rüyada kaybettiğim babamı gördüm bu neye çıkar?

Merhaba. 22 yaşında bir kadınım. Şu an gördüğüm rüyadan dolayı kalbim ağrıyor çünkü; 2006 yılında kaybettiğim, çok sevdiğim babamı bugün rüyamda gördüm. Babamı sık bir şekilde rüyamda görürüm. Kimi zaman çok iyidir, bazen hasta gibidir. Benimle konuşur. Çoğu zaman tekrar dirilmiş olarak görürüm, dirildim der. kimi zaman da hiç ölmemiş gibi konuşurum. Ama bugün ki rüya pek önemli.

İpuçları rahmetli babam, babayı iyi, babayı hasta, babayı diri, ölmüş babayla konuşmak

Rüyada kaybettiği babayı görmek neye yorulur

Rüyanızla ilgili geniş bilgi ölmüş babayı görmek sayfasında detaylı olarak anlatılmıştır. Lütfen ziyaret edip, kendi bilgilerinizle bir arada değerlendirip, rüyanızın mesajını tespit ediniz.

“Rüyada Kaybettiğim Babamı Gördüm” için bir yanıt

Esselamun aleykum sevgili hocam, aslında rüyam şu kadar basit: babamı görüyorum, üstünde yeşil bir kravat, beyaz bir gömlek ve yine yeşil bir pantolon var. Galiba bu bir takım elbiseymiş ama ceket yok, galiba düğün gibi bir yere gidiyormuşuz. (sanırım üvey abimin düğünü de olabilir, tam hatırlamıyorum). Orada annem de varmış ve ona benimle alakalı bir şey söylüyor galiba bir şeyi yapmamışım ve o da bu yüzden biraz sinirleniyor yüzünü ekşitiyor ama sonra geçiyor. Annemin orda olduğunu hissediyorum ama görmüyorum, sonra uyandım. ALLAHa emanet olun saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir