Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kaybolan Bebek Görmek

Rüyada kaybolan bebek görmek neye yorulur?

Merhaba. Evli, 38 yaşında, aslan burcuyum. Rüyamda ağaçlık bir yere pikniğe gitmişiz, arkadaşımın oğlu bebekmiş. Bebek görünmez oluyor, deli gibi arıyoruz, mavi saydam su gibi bir görüntüyle, sadece dış hatları belli belirsiz görünüp tam yanına gittiğimizde kayboluyor. En sonunda yakalıyorum o halde onu. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Rüyanın unsurları: görünmez olmak, mavi su, saydam su, pikniğe gitmek, piknik yapmak, arkadaşımın oğlu.

Rüyada kaybolan bebek görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüyadaki bebek; masumiyet, cana yakinligi ve yeni baslangiclari belirtir. Bebekler icinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliginizi, caresizliginizi ve bozulmamis temiz ahlakinizi gosterir. Ruyada bebek gorurseniz bu sizin kendi icinizde gizli kalmis degerlerinizin ve potansiyelinizin farkinda oldugunuzu gosterir. Bebeğin kaybolması yaşamınızda kimi duyguları yitirdiğinizi gösterirken bebeği yeniden bulmanız, duygularınızı olumsuz etkileyen bu faktörün ortadan kalktığını işaret etmektedir.

Rüyada kaybolan bebek görmek ya da bir bebeğin tek başına ilgi ve alakadan mahzun, bir yere kendi başına bırakılmış halde görülmesi kendinize biraz daha saygı göstermenizi ve sağlığınıza daha dikkat etmeniz gerektiğini gösterir ve kendi yeteneklerinizi tam anlamıyla kullanmıyorsunuz anlamına gelir.

“Rüyada Kaybolan Bebek Görmek” için 3 yanıt

rüyamda kayıp 2-3 yaşlarında bir çocuk gördüm sarışın renkli gözlü bir çocuktu annesini arıyordu annesinin adını bilmiyordu ben bir süre çocuğa baktım ilgilendim sonraeşimle beraber çocuğun annesini bulduk

Rüyada bebek kaybetmek
Ben bekar bir bayanım, rüyamda kendime ait bebeğimin olduğunu ve onu daha sonra kaybettiğimi görüyorum. Sizce bunun anlamı nedir? Rüyada bebek kaybettiğini görmek ne manaya gelir? Teşekkür ederim.

Rüyamda ayakkabı almaya gittik.Orada erkek bir bebek gördüm. Kaybolmuştu ve ona yardım ettim yani ailesini buldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir