Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kaydırak Görmek

Rüyada kaydırak neye delalettir?

Rüyamda bir kaydırak gördüm,  kaydırağın boyu uzun, başı belli olmayan, rengi sarıydı, sanırım bir kısmı kapalıydı ve bir çok insan güya tanıdığım kişilermiş, yaşlı genç, 100 kişi dizildi oraya tek sıra ve hepsi toplu bir şekilde imiş yaptı. Sonra ben onların hepsine kahvaltı hazırladım. Tabakları falan dizdiğimi bir şeyler hazırladığımı hatırlıyorum ve bunu kolayca yaptım.

Kimden: semspare
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada kaydırak görmek yorumu

Rüyada kaydırak görmek kararsızlık, çocukluk anıları, duyguların iniş ve çıkışlarını simgeler. Rüyada kaydıraktan kaymak, kaydığını görmek maddi ve manevi hayatınızdaki iniş ve çıkışları bir denge kurma çabalarınızı temsil eder. Rüyada iniş görmek bir yolculuğun, görevin veya sorumluluğun bitişini işaret eder. Başarılı iniş olayın başarıyla tamamlanacağını, başarısız iniş ise tersini işaret eder. Rüyada uçağın inişini görmek bir yolculuğun istenildiği gibi yolunda gideceğini simgeler.

Rüyada kahvaltı yapmak, kahvaltıya gitmek özellikle zihinsel çalışma yapan kişiler yaşamlarında hızla olumlu değişiklikler olacağını gösterir.

“Rüyada Kaydırak Görmek” için 6 yanıt

Benimle yaşayan özürlü bir amcam var. Rüyamda onun oyun kaydıragından ablamı kaydırdıgını gördüm bu ne demektir cevabınızı bekliyorum.

Serap merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatta bazı şeyleri sorguladığını ve bu yüzden duygusal dünyanda bazı dalgalanmalar yaşadığını temsil etmektedir.
Lütfen bir isyan etmek ya da günaha girmek konusunda dikkatli olunuz.

Rüyada kaydıraktan kaymak
Rüyamda bir su kaydırağının üstündeydim, yanımda tanımadığım bir adam ya da adamlar vardı, korktuğumu hatırlıyorum. Kaydıraktan kaymaya başladım, etraf hafif karanlıktı, nereye düşeceğimi bilmiyordum, daha sonra kaydırağın sonu geldi ama yerden epeyce yüksekti, küçük bir havuzun içindeki suya düştüm. Su temizdi ama havuz çok küçüktü ve sanki bir köprünün altındaydı. Düşerken çok korktum.
Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. 35, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Demirefe selam,
Rüyada kaydırağın üzerinde olmanız reel yaşamınızda dalgalı bir ruh hali yaşadığınızı göstermekte; bazı kararsızlıklar, duygularında iniş çıkışlar yaşadığını ya da çocukluk anılarının canlandığını simgelemektedir.
Bana göre çocukluk anılarınızın canlanmasına sebep olan bir şey olmuş ve çocukluktan kalma gizli korkularınız açığa çıkmış, adamlardan korkmanız bunu temsil ediyor.
Kaydıraktan kaymanız ise hayatınızdaki bu dalgalanmayı dengeye getirmek için çaba sarf ettiğinizi işaret ederken rüyanın sonu bunu başaracağınızı, her şeyin yoluna gireceği anlatmaktadır. Suyun temiz olması buna işarettir.

Rüyamda üstü kapalı sarı bir kaydırak gördüm. Kaymaya başladığım yer asfalt yoldu ama sonu havuzla bitiyordu. Kaydığım sırada üstü açık kısımlara geldiğimde düştüğümü zannettim ama sonunda bir şey olmadan kaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir