Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kaydırak İle Uçuruma Düşmek

Rüyada kaydırak ile uçuruma düştüğünü görmek ne demektir

Merhaba, ben rüyamda 5-6 tane çok yakın arkadaşımla uçurum kenarında olduğumu gördüm, o uçurum dibi olmayan sonsuz bir uçurumdu. Uçurumdan aşağıya doğru uzanan bir kaydırak vardı. Bütün arkadaşlarım o kaydıraktan sırayla kaydılar. Ama onlar kaydıkça ben onları görememeye başladım. Sıra bendeydi.

Arkadaşlarım kaymadan önce ” bize güven, düşmeyeceksin, şimdi biz kayacağız bak gör düşmeyeceğimizi sende düşmeyeceksin” gibisinden şeyler söyleyip beni ikna etmeyi başardılar. Hepsi o dibi olmayan uçurumdan kaydıktan sonra sıra bana geldiğinde bende kayacaktım. Kaydırağın başına oturdum ve daha 1 metre bile olmamıştır ki kayamadan dipsiz bucaksız olan o uçurumdan aşağıya düşüverdim. Ve o an uyandım.

Ama yere çakıldığımı görmedim. Benim yıllardır süren arkadaşlık ilişkilerim vardı ve onları kaybettim. Kafaya çok taktım ve annem psikolojimin bozulduğunu söylüyor. Çünkü onlara gerçekten değer veriyordum. Annem rüya mı şöyle yorumladı ; Eğer arkadaşlık seçimlerini düzgün yapmazsan düşersin ve bir daha kimse seni kaldıramaz. Dedi. Sizin yorumlarınız neler ? Su perisi tarafından 04.03.2013 / 23:41 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kaydırakla uçuruma düşmek neye yorulur

Su Perisi Merhaba. Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğin bir haber alacağınıza işarettir. Uçuruma bakmak, onu seyretmek anlayış seviyenizi yükselttiğiniz anlamına gelir. Rüyada uçurum kenarı görmek, Kendini bir uçurumun kenarında görmek Hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı ifade eder. Uçurumdan düşmek, Kendinin veya bir başkasının uçurumdan düştüğünü görmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçurum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kaydırak görmek kararsızlık, çocukluk anıları, duyguların iniş ve çıkışlarını simgeler. Kaydıraktan kaymak, kaydığını görmek maddi ve manevi hayatınızdaki iniş ve çıkışları bir denge kurma çabalarınızı temsil eder.

Rüyanın bütününe bakmak gerekirse gördüğün rüya gerçek hayatında içinde bulunduğun ruh halini temsil etmekte, bu aralar duygusal açıdan iniş çıkışlar yaşadığını, belkide çocukluk günlerini özlediğini, zor zamanlar içinde geçerken gelecekle ilgili derin endişelere sahip olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Kaydırak İle Uçuruma Düşmek” için 2 yanıt

Rüyada eşinin uçurumdan düştüğünü görmek neyi gösterir
Merhaba,
Ben 26 yaşında, 3 yıllık evli çalışan bayanım, çocuğumuz yok ancak çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz. Evde mutluluğumuz çok şükür iyi, bir sorunumuz yok.
Rüyada eşim çok derin bir uçurumdan düşüyordu ve çok kötüydü, hiç bir şey yapamadım, sadece çığlık attım. Lütfen yorumlar mısınız uçurumdan düşmek ne anlama gelir.

Berra merhaba,
Rüyada bir başkasının uçurumdan düştüğünü görmek zor günler yaşadığınızı ve gelecekle ilgili endişeler taşıdığını simgelemektedir. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada uçurum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir