Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaygan Yol Görmek

Rüyada kaygan yol görmek neye çıkar?

35 yaşında evliyim, özel bir şirkette çalışıyorum, ruh halim: iş-kariyer sıkıntıları ve gelecek kaygım çok fazla. Rüyama gelirsek; dün gece gördüğüm 2 bölümden oluşan rüyamın ilk bölümünde araba kullanıyorum ve her yer kar, yollar kaygan. Bayağı dik bir yokuş aşağı, yolun başına gelip duruyorum. Önümde ineceğim yolu paralel olarak kesen sokaklardan araçların karşıdan karşıya geçtiğini görüyorum. Tereddüt ediyorum çünkü en ufak bir kaymada karşıya geçen araçlara çarpabilirdim. Ancak sonra çok ağır bir şekilde gidersem durabilirim diyerek kendime güvenip inmeye başlıyorum. Ancak hemen sonra yaptığım ilk frende araba kaymaya başladı ve kontrolümden çıktı. Büyük bir korkuyla aşağı kayarken araçların arasında geçerek hiç kimseye çarpmadan yolun sonunda durabildim ve yola devam ettim.

Diğer bölümde ise şunları gördüm; eskiden çok uzun süre çalışıp ayrıldığım işe yeniden giriyorum. Sadece genel müdürü tanıyorum değişmemiş, ancak ilk günümde ise şu anda çalıştığım gerçek hayatta çalıştığım şirkette çalışan ve daha önce ayrılan bir bayan iş arkadaşımın da orada çalıştığını görüyorum. Sonra birbirimizi görünce sarılıyoruz ve o elini benim omzuma atıp hiç bırakmıyor. Ben de belinden tutuyorum ama onun bırakmasını bekliyorum bırakmıyor. Şirket içinde öyle dolaşıyoruz.
yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kaygan yol görmek tabiri

Ali merhaba, bu çok değerli rüyayı gönderdiğiniz ve hakkınızda bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyada araba kullandığını görmek kişinin yaşam felsefesi hakkında önemli bilgiler verir ve rüya sahibinin hayatının akışına kendisinin yön verdiğini yani kendi kararlarını kendisinin verdiğini ifade eder. Bu konuda rüyada araba görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Rüyada karlı yolda araba kullanmak rüyayı gören insanın önünde büyük engeller olduğunu ancak sabır ve daha fazla çaba göstererek bu engelleri aşacağını ve yaşamını istediği istikamette sürdüreceğini, hayatının kontrolünü başkasına vermeyeceğini simgeler, benzer bir rüya rüyada karlı havada araba kullanmak sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

Rüyada kaygan yol görmek uyarı mesajı taşır. Rüyada kaygan yolda ilerlemek rüyayı gören kişinin reel hayatında yeni sorumluluklar almaya istekli olduğunu, duygu ve düşüncelerine daha fazla değer itibar edilmesini istediğini, daha fazla saygı görmeyi beklediğini anlatırken öte yandan da bunlara kavuşmak için önündeki riskleri iyi analiz etmesi veya yaşamda kazanması gereken bir çok tecrübe olduğunu gösterir ve bu konuda büyüklerini dinlemek – onların düşüncelerine daha fazla önem vermek, onların deneyimlerinden yararlanmak gerektiğini ifade eder.

Gittiğiniz yolun dik yokuş iniş olması, fren yaptığın halde arabanın durmaması yukarıda anlatılan konularda bazı kötü deneyimlerin olduğunu, bazı hatalar yaptığını ve bu yüzden sıkıntılar yaşadığını anlatmakta, kaza sonunda bir şey olmaması, kimsenin zara görmemesi ise bu sıkıntıları büyük bir kayıp yaşamadan atlattığını temsil etmektedir.

Diğer bölümde gördükleriniz ise temelde eski işine yeniden başladığını görmek ana fikrini taşımaktadır. Rüyada iş görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada eski işine dönmek veya eski işini yaptığını görmek kişinin uyanık yaşamında bazı şeylere  kısa bir mola verip, beynini ve vücudunu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir