Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kayın Valide Görmek

Rüyada kayın valide görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski eşimle birlikte oturduğumuz evde eşim kapıyı anahtarıyla açıyor, bende kapının arkasından kapının açılmasını bekliyordum. Kapı açılınca eski eşim ve kayın validemi gördüm, ikisi de gülümseyerek bana bakıyorlardı ama ben kayın valideyi görünce suratım asıldı birden.

Eşim annesine bizim evimizin anahtarını verirdi ve bu beni hep rahatsız ederdi. Rüyamda da kapıyı kimin açtığına baktım hemen, anahtar eşimin elindeydi. ( ayrılmamız eşimin annesi yüzünden olmuştu). Bu rüyanın manası nedir?

Rüyada kayın valideyi görmek yorumu

Rüyada kayınvalideyi görmek çoğu zaman dedikodu, tartışma ile açıklanır ve bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Rüyada kayınvalide ile sorun yaşamak gerçek hayatta da bir sorun yaşadığınızı gösterir. Kayınvalidenin öldüğünü görmek bir değişim sembolüdür ve bir dönemin bittiğini yeni bir dönemin başladığını haber verir ki bu eğer onunla aranızda sorun varsa bu sorunların sona erip, güzel bir ilişkinin başladığına yorulur.

Rüyada eski kayınvalideyi görmek, geçmişte kalan, unutulmuş bir tartışmanın ya da dedikodunun yeniden gündeme gelip, canınızı sıkacağını temsil eder.

Rüyada kayınvalide olduğunu görmek rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşlılık geçireceğine, evlatlarından hep huzur, mutluluk, sevgi ve hürmet göreceğine, geçmişte yaşananlardan ders çıkarıp bunları ailesinin mutluluğu için değerlendireceğine alamet eder.

“Rüyada Kayın Valide Görmek” için 4 yanıt

rüyamda kayınvalidemle konuşurken yemek takımı istediğini söyledi babamda bana yemek takımı aldı, bana verdi, bende kayınvalideme benim yemek takımımı götürdüm, gittiğimde evde yoktu, eşimle kapının önüne bıraktım, sonra kapıdan uzaklaştık ( lütfen cevaplarsanız çok sevinirim)

43, Kadın, Evli, Ev hanımı, Mutlu.
Ölmüş olan kayınvalidem, kaynım, eltim, kızım, ikizkızları ve damatları bir yer sofrasındayız. Karşı evin balkonundan sarkan 2 ipte 2 yarım çürümeye başlamış kurban etleri var, eltim etleri ayıklayıp kaynatıyor. Kızımla bana yatak açıyor ve al kırmızı ipek bir yorganı örtüyoruz. İkiz kızlarımız çok bakımlı ve şenler, eşleri onları kıskanıp kursa göndermeyince araya giriyorum göndermelerini rica ediyorum

Bekar olup rüyada evlenmek ve evlendiğim kisinin ailesi tarafından kabul edilmemek
Yaşım 18. Bekar bir kızım. Rüyamda zengin biriyle evlendiğimi, onun ailesi tarafından kabul edilmediğimi görüyordum. Neden kabul etmiyorsunuz ailem cok iyi annem cok iyi bir insandır deyince kayınvalidem sözümü kesip annen de değil sıkıntı babanda diyordu eşim ise buna dayanamayıp beni alıp götürüyordu ordan. Sonra ise uyandım.

Ayşenur selam, rüyada zengin biriyle evlendiğini görmek yaşamınızda bazı fırsatları kaçırdığınızı ve şu anda bu fırsatların muhasebesini yaptığınızı ifade ederken rüyanın devamında gelişen olaylar bu hesaplaşma sırasında kendinde hiç hata görmeyip hatayı başkalarında aradığını anlatmaktadır. Bu konuda evlilik rüya tabirleri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir