Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kayınvalidenin Anneye Dönüştüğünü Görmek

Rüyada kayınvalidenin anneye dönüştüğünü görmek ne demek?

Merhabalar, 4 ay önce annesinin baskısı sebebiyle çok sevdiğim eşimden ayrıldım ve 4 aydır her günüm ağlamakla geçiyor. Bugun benim doğum günüm ve eşim yanımda yoktu, hiç bir şekilde de ulaşamıyorum, inanılmaz üzgün ve ağlamaklı yattım. Bir rüya gördüm sizinle paylasmak ve yorumlarınızı öğrenmek istiyorum.

Rüyamda eşimin annesinin evine gidiyorum herkes evdeydi, kayın pederim “ben işe gidiyorum oğlum gelince her şeyi konuşacağız” dedi, eşime sarıldım kokladım, o da işe gitti, kayın validem ile ikimiz evde kaldık. Sonra kayınvalidem bir anda anneme dönüştü ve eşimin odasına gittik, her yerde resimlerimiz vardı.

Bir resimde 5 yıl önce ölen ablamın resmini gördüm, bende damatlık eşimde gelinlik, yanımızda da melekler vardı. Fotoğrafın arkasında beyaz bir ışık ve ablam karşımızda boyununu eğmiş ellerini açmış bize gülümseyerek dua ediyordu, annem bana seslendi “kağıt kalem getir” dedi ve kırmızı kalemle kalp şeklinde bir Arapça bir şey yazdı, onu bana göstermek istemedi ve bana 2 tane dua söyledi “bunları biliyor musun” dedi, ben de “bilmiyorum anne” dedim ve besmele çekip hadi beraber okuyalım dedi, okudum. Sonra dışarı baktım 3 tane dere gördüm, suyu inanılmaz hızlı akıyordu sonra uyandım. Sizlerden yorum bekliyorum simdiden çok tesekkur ederim.

Rüyada kayınvalidenin anneye dönüştüğünü görmek tabiri

Erhan merhaba; ilk önce ana unsurların anlamlarına bakalım; İnsanlar ayrıldıkları eski eşlerini uzun bir süre unutamaz ve sık sık onları rüyalarında görürler. Bunlar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe rüyada eski eşini görmek rüyaları azalır.  Bakınız rüyada eski eşini görmek sayfası. Rüyada eski kayınvalideyi görmek geçmişte kalan, unutulmuş bir tartışmanın ya da dedikodunun yeniden gündeme gelip, canınızı sıkacağını temsil eder. Daha ayrıntılı bilgi rüyada kayınvalideyi görmek sayfasında bulunabilir.

Rüyanın ana teması kayınvalidenin annenize dönüşmesidir ki bunun manası canınızı sıkan bazı dedikodu, tartışma ve kırgınlıkların sona erip her şeyin yoluna girmesine işarettir çünkü anne candır, bize can verendir ve anneler daima çocuklarının iyiliğini isterler. Bakınız rüyada anneyi görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar dua ve sabırla her şeyin yoluna gireceğini,  çabalarınız sonucunda başarılı olacağınızı, hayallerinize kavuşup murada ereceğine (rüyadaki dere) işaret etmektedir.

“Rüyada Kayınvalidenin Anneye Dönüştüğünü Görmek” için bir yanıt

Kayın valideyi rüyada anne olarak görmek
Rüyamda kayın validem öz annemdi ve beni evlendiriyordu ama evlendiğim kız tecavüze uğrayıp öldürüldü, üstünde beyaz elbiseyle bir ormanda uzanmış haldeydi, kayın validem kızın cesedi başında ağlayarak dua ediyordu ama kızın yüzü yaşlanıp saçları beyazlamıştı. Kayınvalidem duasını bitirdi ve kızın yüzüne üfledi, yaşlanan kız hala ölüydü ama bir anda yüzü gençleşti ve içimde bir sıkıntıyla uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir