Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kayın Validenin Evini Görmek

Rüyada kayın validenin evini görmek ne demektir?

2 gün önce sabaha karşı gördüm rüyamı. Kayınvalidemin evinin önünde 3 yaşındaki oğlum kucağımda dururken önceden tanımadığım motorsiklet kullanan bir kadın ve 2 kız çocuğu evin önünde durdu. Kayın validemi sordu kayınvalidem çıkıp, “hoşgeldiniz” dedi. O arada bende sendeleyip oğlumla yere düşeceğim sırada toparlandım. Kadın oğluma elini uzatıp “Yusuf`a (görümcemin oğluna) ne kadar benziyor, şehit olacak bu çocuk inşaallah” dedi, tam ben buna itiraz edip yanıt verecekken telefonun alarmıyla uyandım.

Rüyalar bazen gelecekten haber verir, bazende anı tekrarlatır derler, Allah`ımın hayırlara çıkarmasını dileyerek yorumlarınızı bekliyorum. Gönderen: Melike. Rüyanın unsurları: kayınvalide, oğlunu kucağında, motosikletli birileri, şehit.

Rüyada kayın validenin evini görmek neye yorulur?

Melike Merhaba,

Konuda uzman batılı bilim çevrelerine göre, rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olarak nitelendirilmektedir. Ruhsal bakımdan bunalmış birinin karabasan gibi rüya görmesi onun ruh durumunu yansıtırken, maddi sıkıntı çeken birinin rüya görmesi beynin iyileştirici fonksiyonu olarak ortaya çıkmaktadır.

Sizin rüyanız ise bana göre içinde bulunduğumuz dönemde yaşanan acı olayların bir anne olarak zihninizdeki yansımasıdır yani günlük yaşamda gündemde olan bir konunun bilinçaltinıza yerleşmesi durumudur. İnşallah bir daha şehit haberi almayız ve sizlerde böyle rüyalar görmezsiniz.

“Rüyada Kayın Validenin Evini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kayınvalidemim evindeyim ve kayın validem tarafından defalarca sol yanağımdan öpülüyordum. çok istemememe ve çekinmeme rağmen sürekli olarak gülerek ve samimiyetle beni öpmeye devam etti. (kayınvalidem yaşıyor) yorumlarsanız çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir