Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kayınvalideyi Elektrik Çarpması

Rüyada kayınvalideyi elektrik çarpması neye delalettir?

Ben eşimle 7 aydır ayrı yaşıyorum. Eşim evi terk etti, fakat dava açmıyor. Bende açmıyorum, onun açmasını bekliyorum. Rüyam şöyle ki rüyamda kayınvalidemi elektrik çarpmış ve kendisi orada kalp krizinden ölmüş. Haber geldi cenazesine gittik. Hoca helallik istedi. Ben hiç
sesimi çıkarmadım ama içimden hakkımı helal etmedim. Sonra biz dar bir koridordan geçiyorduk. Yanımda birisi vardı ancak hatırlamıyorum kim olduğunu, bir bayandı. Önümde kayınpederimin gittiğini görüyorum. Kendisi çok zayıflamış ve kafası küçülmüş, birden arkasını döndü ve “ohh olsun seni boşattım oğlumdan, annende öldü. Oğluma da kendime de yenisini alacağım” dedi. Ancak konuşurken ağzında dişleri yoktu. Ağzı da çok çirkindi.

Sonra ben eşimin sözde çalıştığı yere gittim. Hiç görmediğim bir yer. Bir oda ama içi yarıya kadar su dolu. Sözde suyun altına dalıp çıkıyorlardı. Sonra eşim geldi. Siyah bir jipe bindik. Kendisininmiş rüyamda. Arabada bana sarıldı öptü. Yolda konuşarak giderken elimi ön dişlerime attım. Hafif bir ağrı oldu. Önden köpek dişimde hafif bir kanama oldu. Protezim düştü. Dişim hava alınca canım acıdı. Protezi yerine taktım.

Sonra bir eve geldik. Eşimin kaldığı bir evmiş burası. Arkamızdan kızımla, benim kendi annem geldi, elinden bir saat, önceden ben almışım sözde. Elime uzattı, eşim koluna taktı. Sonra annem eşime “oğlum zaman her şeyin ilacı” dedi. Sonra ben eşim ve kızımız birbirimize sarılıp ağladık. Barıştık daha sonra uyandım.

Rüyada kayınvalideyi elektrik çarpması tabiri

Esra merhaba, gördüğün rüyanın ana unsurları; kayın valideyi görmek, onu elektrik çarpması ve ölmesi ile eşin ile barışmandır.

Rüyada kayınvalideyi görmek çoğu zaman dedikodu, tartışma ile açıklanır ve bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Onun elektriğe çarpılması adımları her zaman dikkatli atmak, kimi durumlarda iki kere düşünmek gerektiğini temsil etmektedir, bakınız rüyada elektriğe çarpılmak sayfası. Kayınvalidenin ölümü bir değişim sembolüdür ve bir dönemin bittiğini yeni bir dönemin başladığını haber verir ki bu eğer onunla aranızda sorun varsa bu sorunların sona erip, güzel bir ilişkinin başladığına yorulur.

Rüyada eşiyle barışmak eskiden paylaşılan güzelliklerin, geçmişte yaşanan güzel şeyler ve iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıları hatırlatırken eskiden yaptığınız hatalardan yeterli ders almanız gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Kayınvalideyi Elektrik Çarpması” için bir yanıt

Baldızın kaynanasının öldüğünü duymak
Rüyamda baldızımın kaynanasının kalp krizi geçirip öldüğünü söylüyorlar. Kimin söylediğini görmuyorum, lütfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir