Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kayıp görmek

Rüyada kayıp görmek neye delalet eder?

Rüyamda kardeşimin hediye etmiş olduğu yüzüğü kaybetmişim. Annem yanımda ve ona yüzüğümü kaybettiğimi söylüyorum. Kumsal gibi bir yerdeyiz, yerde kumlar var ve bu durumda yüzüğümü zor bulacağımı düşünüyorum. Ararken fazla zorlanmadan buluyorum, seviniyorum ve bir bakıyorum ki yerde o yüzükten biraz daha küçük ama aynı 2 yüzük daha bulup alıyorum. Sevinip anneme gösteriyorum. Sonra yere baktığımda hap büyüklüğünde 3 kristal taş buluyorum. Buna da seviniyorum. Yani yüzükte 3 tane, kristal taş da 3 tane idi. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kayıp görmek yorumu

Rüyada kayıp görmekAyşegül merhaba rüyada kaybetmek kaybedilen şeyin özelliği ile alakalı olarak yorumlanır ve eşini kaybetmek (vefat), para kaybetmek (zarar etmek ya da parayı düşürmek), köpeğini kaybetmek (kaybolma eylemi), zaman kaybetmek (soyut kavram) gibi özel durumların yorumu kendi başına yapılır. Genel anlamda kayıp etmek, bir şeyi ya da birini kaybettiğini görmek geçmişinizi, kaybedilen kişi ya da nesne ile ilgili olarak yaşadığınız günleri ya da bir şeyi özlediğinizi belirtir.

Yüzüğünü kaybetmek gerçek yaşamınızda bir ilişkinizde ya da arkadaşlarınız arasında birine karşı güvensizliğiniz olduğunu gösterir. Bu güvensizlik duygusunu sorgulamanız ve aslı yok ise bu duyguyu terk etmeniz gereklidir şeklinde açıklanır. Yüzüğü aramanız bu güvensizliği gidermek için çaba sarf ettiğini gösterirken daha sonra onu bulmanız bu sorunun sonunda çözüleceğini gösterir. Kumsalda olmanız ise bir iç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yaptığını simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.

Rüyada bir çocuğun kayıp olduğunu görmek planlarınızı biran önce hayata geçirmeniz gerektiğini aksi takdirde bir hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi ifade eder. Rüyada bir yakınının kaybolduğunu görmek yakınlarınız veya bir arkadaşınız tarafından başınıza üzücü bir şey geleceğini ifade eder.

“Rüyada kayıp görmek” için bir yanıt

Merhaba, Ben rüyamda kayıp bir tanıdığımı arıyorum en sonunda onu buluyorlar bir suça karıştığını söylüyorlar anlamı nedir acaba şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir