Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kayıp Mezar Görmek

Rüyada kayıp mezar görmek neye delalettir?

Ben rüyamda kocaman bir dağ gördüm, üstünde Arapça yazılar yazıyordu. Bir topluluk içindeydim ve topluluktan biriyle konuştum, laf arasında bana “burada bir kayıp mezar var, benim bebeğimin mezarı buralarda”  dedi. Sonra onunla birlikte mezarı aradık ve bulduk, mezara gittiğimde toprak siyahtı ve bana dedi ki “elini üstüne koy” dedi, koydum.

Toprak elimin altında atmaya başladı, korktum kalktım, sonra onunla 4-5 tane mezar daha gezdik, hepsinde toprak elimin altında akıyordu, kimisinde giderken ayağımın altındaki taşlar oynuyor, kimisinde ise mezarlıktan nur çıkıyordu, artık dayanamadım ilk gittiğim mezar hariç hepsinde mezarlığın bir ucunda bekçi köpeği diğer ucunda ise tesettürlü bir kadın elinde bıçakla bekçilik ediyordu. Her neyse sonra dayanamayıp bekçi kadına sordum “bunlar canlı, daha ölmemiş, neden buradalar” dedim. Oda dedi ki “evet onlar canlı ama çıkacakları günü bekliyorlar, bizde onları bekliyoruz” dedi ve bitti.

Rüyada kayıp mezar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kayıp mezar görmek ve bir kayıp mezarı bulmak, gerçek yaşamınızda duygularınızda bir kayıp yaşadığınızı ve kaybı karşılamak için arayışlar içinde olduğunuzu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kayıp Mezar Görmek” için bir yanıt

Rüyada açık mezar görmek
Rüyamda bir üstü açık mezar gördüm, 3 ay arayla ölen dedem ve dayımın bu açık mezardan yukarı doğru çıktığını, toprakların arasından yüzlerinin belirdiğini gördüm, hava sabaha karşı güneş çıkmamış, o kadar seviniyorum ki “geliyorlar” diyorum mezarlığın karşısındayım, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir