Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda bilmediğim bir sokakta yürüyorum sonra açık bir kapıdan bilmediğim bir eve giriyorum. Ev benim yakın bir kız arkadaşımın eviymiş, oturup sohbet etmeye başlıyoruz. Oturduğumuz salonda kocaman bir kayısı ağacı vardı dalları başımız üzerine geliyordu. Ağaçta neredeyse elma büyüklüğünde kayısı çağlaları vardı. Ben daldan bir tane çağla koparttım arkadaşım “daha olmamış, güzel olmaz” diyor. Çağlayı ısırıyorum içi olgunlaşmış “ben böyleyken çok seviyorum” diyorum. İçinin olgunlaştığını görünce şaşırıyor ağacın dalını oturduğumuz yerde aşağı doğru çekiyoruz bakıyoruz üsttekiler olgunlaşmış.

Daha sonra arkadaşlarımla hava alanında oluyorum umreye gidecekmişim, beni uğurlamaya gelmişler. Erkek kardeşimle birlikte gidecekmişiz fakat kardeşim beni telefonla arayarak evden yeni çıktığını ve yetişemeyeceğini söylüyor. Çok üzülüyor, bende telefonda onu teselli ediyorum “nasip kısmet” diyorum, “oraları görmek kısmet değilmiş, üzülme” diyorum.

Aradan biraz zaman geçiyor paralarımızı cüzdanımızdan çıkarıp yanımıza almamızı söylüyorlar. Cüzdanımı açıyorum içinde çok az bir para var. Umre masraflarımızı başkası karşılamış bize bir yerden hediye edilmiş. Bu para yeter mi diye bakarken cüzdanın diğer bölümlerinde başka paralar çıkıyor. Bu arada kardeşim yetişiyor birbirimize sarılıp sevinçten çok ağladık. 29 yaşında bekar bayanım. Yazılım şirketinde çalışıyorum bu aralar çok karamsarım ve umutsuzum. Beni çok etkileyen bir rüya yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kayısı ağacı görmek neye yorumlanır?

Rüyanızda açık kapıdan bilmediğiniz bir eve girmeniz gerçek hayatınızda karşınıza tahmin etmediğiniz kimi fırsatlar çıkacağını simgelemektedir.

Kayısı ağacı görmek başladığınız projeden vazgeçmemenizi bir kaç denemeden sonra amacınıza ulaşacağınızı simgeler. Rüyada kayısı görmek talihsizlik, yanılma, tatsızlık ve ret etme duygularını simgeler. Yaşamınızdaki bir şeyin göründüğü gibi olmadığını ifade eder, aynı zamanda reddettiğiniz bir kişiyi de simgeleyebilir. Kayısı yemek veya kayısı yediğini görmek, tatsızlığın geçici olacağını ifade eder.

Rüyada umreye gitmek ya da umreye gittiğini görmek rüyayı görenin veya umreye gittiği görülen kişilerin malının artmasına, ömrünün uzamasına yorumlanır. Rüyada kardeşinizin önce uçağa yetişemeyeceğini söylemesi, rüyada para konusunda yaşadığınız endişe ve sonrasında kardeşinizin yetişmesi önce kaybettiğinizi düşündüğünüz bir olay yaşayacağınızı sonra bunun hakkınızda bir kayıp değil tam aksine sizin için hayırlı olacağını göreceğinizi ve sevinç gözyaşı dökeceğini işaret etmektedir.

Rüyada kayısı ağacı görmek hakkında diğer yorumlar

Kayısı ağacına çıkmak yahut bir kayısı ağacına çıktığını görmek yaşamınızda talihsizliklerin bittiği yeni dönemi işaret eder. Ağaçtan kayısı toplamak çok makbul bir rüya olup verilen emeklerin karşılığında hayatta her zaman başarılı olmaya ve her sıkıntılarla mücadele edecek güç ve kudrete sahip olmaya yorulur. Kişinin başarı ve mutluluk dolu bir ömür sürmesine, işlerinde büyük kolaylık yaşamasına rivayet edilir. Kayısı ağacından düşmek veya kayısı ağacından düştüğünü görmek hayatınızdaki şanssızlıkların bir süre daha devam edeceğini belirtir. Kayısı ağacı dikmek, kayısı ağacı diktiğini görmek yeni bir şans daha istediğinizi anlatır

“Rüyada Kayısı Ağacı Görmek” için 3 yanıt

Merhaba,
İlginiz için çok teşekkür ederim. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada erkek kılığına girmek
Rüyamda erkek kılığına giriyorum, sonra kayısı ağacı gördüm, en yakın arkadaşımla onu toparlıyorduk sonra elimi arı soktu, eve gittim, evi şeytanlar sarmış, bismillah dedikçe kaçıyorlardı, şeytan bebeği elime aldım annem onunla iyi geçin dedi bende seveyim derken “sen beni sevmiyorsun” dedi, şeytan bebek erkekleşmeye sakalları çıkmaya başladı, gözleri kocaman oldu, bende yere fırlattım, dua okumaya başladım onlarda kaçıştılar.
belo, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu,

Gördüğünüz rüya iç dünyanızda büyük bir kaos yaşamakta olduğunuzu ve kişisel gelişiminizle birlikte öğrenmek istediğiniz pek çok şey olduğunu ancak bunların bir kısmının genel alışkanlıkların dışında şeyler olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir