Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kayısı Ağacına Çıktığını Görmek

Rüyada kayısı ağacına çıkmak neye işarettir?

Öncelikle merhaba sevgili admin. Rüyamda kısa süre önce tartıştığım ama hayatımdan dolaylı yoldan çıkarmadığım sevdiğim bir abinin evini kontrol ettirmek istemesiyle evine gitmemle ilgili bir paylaşım da bulunucam. Yorumlarsanız minnettar kalırım saygılarımla.

Rüyamda tartıştığım abinin istemesiyle evini kontrole gidiyorum. Eve biraz istemeyerek gidiyorum, amaç acaba hırsız ya da herhangi bir başka zarar varmı? Ev büyük bir ev dubleks ahşap. Eve girmiyorum ve gitmeden evin yanında bir ağaç olduğu, o ağaca çıkan bir merdiven olduğu ve ağaçta köpek olduğu uyarısını alıyorum. Eve gelir gelmez ağaca yöneliyorum, merdivenden çıkiyorum, ağaç kayısı ağacı.

2 tane meyve görüyorum ikisini de koparıyorum fakat hemen biraz altta iri bir kangal köpeği görüyorum, meyvelerle kaçarken birini düşürüyorum. Köpek beni farkediyor, ilk başta korkuyorum ama daha sonra köpeğin oynayarak benimle koştuğunu görüyorum, bu kez korkum gidiyor ve hayvanı seyrederek koşuyorum, tabi meyvenin birini yiyorum, diğerinin yuvarlanarak gittiğini gördüm ve uyandim. Ne o köpekten bir zarar gördüm nede başka bir şeyden. Ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle

Rüyada kayısı ağacına çıktığını görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanız enteresan, hakkınızda bilgi verseydiniz daha sağlıklı bir yorum yapılabilirdi. Ben ana unsurların anlamını sıralayacağım, mesajı kendiniz tespit etmelisiniz.

Rüyada ahşap ev görmek gerçek hayatınızda duygusal karakter, geçmişe bağ, kökenlerine düşkünlük simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişiliğinizin oturduğunu ve geçmiş ile gelecek arasında mükemmel bir dengeye sahip olduğunuzu işaret eder.

Kayısı ağacı görmek başladığınız projeden vazgeçmemenizi bir kaç denemeden sonra amacınıza ulaşacağınızı simgeler. Kayısı ağacına çıkmak, Kayısı ağacına çıktığını görmek yaşamınızda talihsizliklerin bittiği yeni dönemi işaret eder.

Rüyanızdaki kangal köpeği sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağınız kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağınızı işaret eder.

Meyve yemek mutluluk anlamına gelir. Rüyanız ana hatları ile olumlu gelişmeleri işaret etmektedir ve hiç bir olumsuz unsur yoktur.

“Rüyada Kayısı Ağacına Çıktığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kayısı ağacına çıkmak
Hocam iyi günler, benim yakın bir zaman içerisinde bir sınavım var, belki de bu rüyayı ondan etkilenerek görmüş olabilirim. Sanki sınav anını rüyada yaşamış gibi oldum.
Sınav bittikten sonra sınavım kötü geçiyor ve ben bir kayısı ağacının tepesindeyim, gerçekten yüksekliği bayağı vardı. Ben daha sonra aşağıya düşüyorum ve iki ayağımın üzerindeyim ve bana hiç bir şey olmuyor.
Sizce bu rüyada ne demek istiyor ve daha sonra uyandım. İlgileriniz için teşekkürler.

Kayısı ağacı görmek başladığınız projeden vazgeçmemenizi bir kaç denemeden sonra amacınıza ulaşacağınızı simgeler
Kayısı ağacına çıkmak, Kayısı ağacına çıktığını görmek yaşamınızda talihsizliklerin bittiği yeni dönemi işaret eder
Kayısı ağacından düşmek, Kayısı ağacından düştüğünü görmek hayatınızdaki şanssızlıkların bir süre daha devam edeceğini belirtir

öncelikle iyi günler.rüyamda eski evimizin bahçesindeki kayısı ağacında olgunlaşmış sarı kayısılar görüyorum (bu agacın gercekteki hali kuru meyve verecek durumda değil). bu kayısıları toplamak için annem ağaca çıkıyor ve ağactan dusuyor(fazla yüksek değil )bende hemen yanına gidiyorum gülerek kaldırıyorum.yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir