Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kayısı Reçeli Görmek

Rüyada kayısı reçeli görmek neye delalet eder?

kayısı reçeliRüyalarımda sürekli beni takip birinden hızla kaçmaya çalışıyorum, artık bunlar benim için kabus olmaya başladı. Dün gece tekrar oldu . Görünüşe göre bu kişi beni tanıyormuş, beni çok seviyormuş, aşıkmış ama ben onu tanımıyorum ve hiç yüz vermeye niyetim yok, bana rüyada sadece korku veriyor. Ben olabildiğince hızlı koşarak eve ulaşmaya çalışıyorum, artık bacaklarımda güç kalmadığını hissettiğim anda zorla eve ulaştım. Zile bastım, “anne hemen kapıyı aç” diye bağırdım, kapıyı açan yok, adama bana iyice yaklaşmaya başladı.

Kısa bir süre sonra annem kapıyı açtı ve kendimi eve atıp anneme bağırdım “neredesin kadın,  adamın biri beni öldürecek sen kapıyı açmıyorsun” dedim. Annem gayet sakin “kızım kayısı reçeli yapıyorum, reçel ocağın üstünde, taşmasın diye altını kıstım ondan sonra kapıyı açtım” dedi. Gerçekten de mutfaktan mis gibi kayısı reçeli kokusu geliyordu ve bütün evi kaplamıştı. O koku tüm korkumu unutmama sebep olmuştu ve orada uyandım.

Bu rüyalarım neye işaret ediyor, neden devamlı takip edildiğimi görüyorum, şimdiden teşekkürler. 20, bekar, kadın, öğrenci.

Rüyada kayısı reçeli görmek

Sema merhaba. Rüyalarının ortak özelliği takip edilmek, son rüyanın ana unsuru ise kayısı reçelidir.

Sürekli olarak rüyalarında birinin seni takip ettiğini görmen devamlı olarak bir konuda başarısızlık korkusu yaşadığını gösterir. Çünkü rüyada takip edildiğini görmek başaramayacağını düşündüğün şeylerden sakındığını ifade eder. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada kayısı reçeli görmek rüya sahibinin yaşamında bir şeyin göründüğü gibi olmadığını ifade eder ki bu sizin hakkınızda başarısızlık konusunda mesaj vermekte ve bu konuda yanlış düşünceye sahip olduğunuzu, başaramayacağını düşündüğün şeyi başaracak bilgi, güç ve imkanlara sahip olduğunu sadece kendine güven ve istemek gerektiğini anlatmaktadır. Rüyada kayısı reçeli yediğini görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında her şeyin iyiye gittiğini düşündüğü bir anda tedbiri elden bırakması yüzünden bir talihsizlik yaşama ihtimali olduğunu işaret eder. Kayısı reçeli pişirmek aile ideallerini temsil eder. Mutlu aile sahibi olmak, iyi bir ebeveyn olmak arzusunu gösterir.

“Rüyada Kayısı Reçeli Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir kutu tatli içinde cevizli baklava ve kayisi reçeli vardı, ikisinden de yiyordum, özellikle kayisi reçelini yiyordum, yalniz nedense kutuyu elimde dik tutuyordum ve şerbeti yere akiyordu.

Bi bebek kafası gördüm toprağın üstünde.kızkardesimle.sadece kafası olmasına rağmen canlı konusuyor.teni de et bebek gibi ama canlı.olduğu yerin toprağını eşeliyorum.Altın da bi rafın içine konmuş bebek için hazirlanmis fındıklı patates püresi cev8zli kayısı reçeli patates kızartması peçete küçük kaşıklar birkaç tane bir suru yiyecek konulmuş.babam istanbulda diyor.annesi zor bir durumda geçici olarak koymus buraya diye düşünüyorum.bebeğin karnını doyurmaya başladım o sora da esim ve annem geliyor.o sırada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir