Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı topladığını görmek neye işarettir?

Rüyamda bir bahçedeydim, bahçede oldukça uzun ağaçlar vardı. Kayısı ağacına merdiven dayadım. Kayısılara vurarak indirdim. Olgunlaşmış, büyük ve güzel kayısılardı bunlar. Bazılarının yere düşmeden dolayı zedelendiğini gördüm. Merdivenden inip topladım. Gökyüzü maviydi. Hava da güzeldi. Etraf yeşillikti. Teşekkür ederim. Hoşça kalın. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada kayısı toplamak yorumu

Rüyada bahçe görülmesi genel olarak rahatlamaya, huzura kavuşmaya, gençleşmeye, yenilenmeye, bir şeylere yeniden başlamaya işaret eder. Meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe ise bekarlar için nişanlanmaya veya evlenmeye yorumlanır, evliler için ailenin büyümesine rivayet edilir.

Rüyada ağaç görülmesi genel olarak işinde ilerlemek, hayatta başarılı olmak manasını taşır, rüyadaki ağaçlar kişinin sırtını sağlam yere yaslayacağız anlamına gelir. Uzun ağaçlar önünüzde size büyük mutluluklar verecek gelişmeleri temsil eder.

Rüyada kayısı ağacı görmüş olmanız aslında gerçek hayatta başladığınız projeden vazgeçmemek gerektiğini, bir kaç deneme daha yaptıktan sonra amaca ulaşacağınızı simgeler. Rüyada Ağaçtan kayısı toplamak çok değerli bir rüya olup verilen emeklerin karşılığında hayatta her zaman başarılı olmaya ve her sıkıntılarla mücadele edecek güç ve kudrete sahip olmaya yorulur. Kişinin başarı ve mutluluk dolu bir ömür sürmesine, işlerinde büyük kolaylık yaşamasına rivayet edilir. Lütfen detaylı bilgi için kayısı rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir