Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kaykay Görmek

Rüyada kaykay görmek neye işaret eder?

Ben bir rüyamı daha anlatmak istiyorum, ilk önce annem, babam, ablam, eniştem ve onun çocuklarıyla Kuşadası’na gitmek için yola çıkıyoruz ve araba böyle dönemeçli bir yere geliyor ve tam orada nasıl olmuşsa ben arabadan inip tekerlekli kaykay ile arabanın yanında dönüyorum ve müteakip babamda bana diyor ki “arabayı durdurur isem düşersin, dönmezsin” diyor bende “düşmem” dedim babam arabayı durdurdu ve ben düşmedim.

Ondan sonra biz kusadasina gidiyoruz ve bir bankta oturuyoruz hepimiz yani ailecek teyzemin evi vardir o eve hic girmiyoruz bir tane sakallı abla oturuyor yanimiza bizimle konusuyor ondan sonra denize gitmek istiyoruz ve denize ustumuzde bisey olmadigi icin yani olmadigi derken terlik mayo falan ustumuzle girmeye calisiyoruz ama benim ayagimda bot vardi onu cikardim babamla beraber girdik ama babam deniz kiyafetlerini almis biz almamisiz sonra denize girdigimizde deniz o kadar mavi ki bole masallarda bole bir su olamaz ama dalgali bir deniz yani benim boyum 195 cm benim boyumu hep asti ole bir deniz ve biz o deniz de.

Yuzmeye calisiyoruz gerci babam yuzebiliyor ben.yuzme bilmeme ragmen ben yuzemiyorum dalga ile basa cikamiyorum ne zaman ileri acilsam su beni kiyiya geri cekiyor ama su cok guzeldi bole sanki.gokyuzuyle birlesmis gibiydi sonra biraz yuzup acilmaya basliyorum babam elimden tutarak tabi suyun altindan dalmis insanlar goruyorum ve ayagim her suya carptiginda tasa denk geliyorum normalde oranin denizi toprak dir yani tas degildir sonra babam elimden tutup biraz acildiktiktan sonra uyaniyorum bu ruyayi bir yorumlarmisiniz rica etsem. yakumusho, 18, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Rüyada kaykay görmek neye yorumlanır?

Rüyada kaykay görmek sizin herhangi bir zor durumda kolay çözüm bulma yeteneğiniz olduğunu gösterir. Rüyada kaykaya binmek, kaykay kullanmak veya kaykay sürmek özgür ve eğlenmeyi seven güçlü tarafınız olduğu anlamına gelir. Kaykaya binen, kayan birilerini görmek gerçek yaşamınızda hayal ettiğiniz bir projenin gerçekleşme şansının çok yüksek olduğunu ve bundan büyük memnuniyet elde edeceğinizi gösterir.

Rüyada sakallı bayan görmek, kadında sakal görmek uyanık hayatta çevrenizde dostunuz gibi görünüp aslında düşmanınız olan karaktersiz ve şerefsiz arkadaşlarınız ya da birileri olduğunu gösterirken, zamanında onları tespit edip, gerekli önemleri almazsanız iyileşmeyecek yara veya telafisi mümkün olmayan zarar göreceğinizi simgeler.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaykay Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ruyami sabah saat 06:00 sularında gördüm önce bir kaykay vardı ve kaykayla zıplamali hareketler yapıyordum sonra uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım yurt dışından gelmişti, arabası ile dolaşıyorduk, gidiş ve geliş olarak ayrılmış bir yoldu, araba birden motosiklete dönüştü ve kaza yaptık, dolayısı ile kaza yaptığımız insanlarla kavga ediyorduk, benim elinde bir tüfek vardı ama tüfeği namlusundan tutuyor kol dayama yerini karsidakilere savuruyordum, sonra evdeydim ve büyük abdestimi yaptım sanırım halıya esimde peçete ile temizliyordu sonra uyandım ruyami yorumlarsaniz çok memnun olurum. 35, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Bygizem merhaba,
Rüyada kaykay görmek sizin herhangi bir zor durumda kolay çözüm bulma yeteneğiniz olduğunu gösterir. Rüyada kaykaya binmek, kaykay kullanmak veya kaykay sürmek özgür ve eğlenmeyi seven güçlü tarafınız olduğu anlamına gelir.

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşınızı görmeniz arkadaş çevrenizde gizli bir rekabet olduğunu ve bunun hafif hafif ortaya çıkmaya başladığını temsil etmektedir. Kaza yapmanız hayatınızda önemli karar alacağınızı temsil ederken kavga etmeniz iç dünyanızda yaşadığınız çatışmaların yansımasıdır.

Rüyanın en ilginç yanı evinizin içine büyük abdestinizi yapmanız olup, bu durum eviniz ya da ev yaşamınızla alakalı bir sıkıntının sona ereceğini, rahatlayacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir