Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kaymak Görmek

Rüyada kaymak yemek neye işarettir?

Rüyamda iki senedir unutmadığım eski sevgilimle barışmışız ve anneannemin köyüne ananemin elini öpmeye gitmişiz. Anneannem her zamanki tatlı sert diliyle bizi hem sevdi, hem yerdi “ben ölmeden evlendiğinizi göreyim, torunumun çocuğunu seveyim, hadi acele edin” dedi. Bunu duyunca ikimizde utandık, kulaklarımıza kadar kızardık, birbirimize bakıp gülümsedik. Sonra anneannem bize kendi yaptığı kaymak, peynir, terayağı, çeşit çeşit reçeller ve elleriyle sağdığı yağlı sütten oluşan mükemmel bir kahvaltı hazırladı.

Uyandığımda hala kaymak ve reçellerin tadı damağımdaydı, böyle bir şey olabilir mi? Bir yiyeceği yemeden tadı nasıl alınır? teşekkür ederim.

Rüyada kaymak görmek yorumu

Rüyada kaymak görmekAslı selam, rüyanda eski sevdiğini görmüş olman gerçek hayatında yaşamakta olduğun bazı pişmanlıkların yansımasıdır, bakınız eski sevgili sayfası. Köye gitmiş olmanız aslında şu anda yaşadığını hayattan sıkıldığını, yoğun çalışma ve stresten çok yorulduğunu göstermekte, biraz dinlenip kafanı toplamaya ihtiyaç duyduğunu ifade etmektedir. Rüyada anneanneyi görmek karakter, beslenme, sığınma, çözülemeyen sorunlar konularında ipucu verir ve rüyadaki diğer olaylarla birlikte bu netlik kazanır. Rüyanız zihninizi meşgul eden bazı olaylar olduğunu ve bununla başa çıkmanın çarelerini aradığınızı ancak henüz çözemediğinizi ifade etmektedir. Burada sorun eski sevgilinle ilişkin veya bir gönül ilişkisindeki sorunları anlatmakta, anneanne ise bu sorunu çözmek için birinin desteğine, bilgi ve tecrübesine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Anneannenin kendi elleriyle hazırladığı kahvaltılıklar ise doğaya veya doğal yaşama, gerçek güzelliklere olan hasretini temsil etmektedir.

Rüyada kaymak görmek gelecekte mutlu ve rahat bir yaşam sürmek için bu günden bazı hazırlıklar yapmak gerektiğini temsil eder ve kişinin yapacağı fedakarlıkların karşılığını mutlaka alacağını gösterir. Kaymak yemek rüyayı gören kişinin etrafındaki bazı kişilerin verdiği negatif enerjiden kurtulacağını ve istenmeyen olayların yaşadığı bir dönemin sona ereceğini, önünde bolluk ve bereketle dolu geçecek bir yaşam olduğunu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda sıhhatli bir yaşama da yorulur. Kaymak almak kişinin bilinçaltında var olan şifa bulmak, aydınlanmak ya da zenginleşmek gibi beklentilerin açığa çıktığını ve bu yönde adımlar atacağını gösterir.

“Rüyada Kaymak Görmek” için bir yanıt

Rüyamda dik ve kaygan bir yokuştan yukarıya doğru cıkıyorum. Yanımda da bir kız arkadaşım var ona da yardımcı oluyorum. Cıkıyoruz beraber. Arkadasım kaymaya başlıyor aşağıya doğru. Onu tutayım derken bende kayıyorum tam en aşağıya kaymak üzereyken duruyorum bu sefer daha zor en tepeye ulaşıyorum. Yokuşu geçtikten sonra ormanlık bir alan karşıma çıkıyor. Bu sefer de yokuş aşağı ormanlardan iniyorum. Aşağıda bir kalabalık. Ve hoşlandığım kişi o kalabalıkta oturuyordu. Bende yanına doğru gittim. Gördüm ama konusmadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir